לימוד אנגלית באינטרנט – בדיוק איך הפיליפינים יכולים להתחיל לעבוד באינטרנט

יתכן שלא מפתיע שהחינוך באינטרנט בולט מתמיד. עבור חניכים כמו גם מורים, הוא מייצג גילוי כמו גם השתכרות בהתאמה מהנוחות של הבית שלך. חונך אנגלית באינטרנט מייצג את השיטות הטובות ביותר להשיג זאת עבור רבים.

ניאונברנד
לימוד אנגלית באינטרנט הוא כיום שוק משמעותי עם מספר הזדמנויות. במאמר זה, נציג בדיוק כיצד הפיליפינים יכולים להתחיל עם הקריירה שלהם באינטרנט באנגלית. עם כל הסמכה לעבודה כפרילנסר, מדריך זה עשוי להיות הגידול שאתה דרישה לרדת מהקרקע.

שותפנו באופן דומה עם עולמי Tesol Academy כדי להציע תוכנית הסמכת TESOL מקוונת בעלות הנמוכה ביותר שתגלה בכל מקום – 34 דולר! זיהינו בדיוק עד כמה השפיעו מאוד על אנשים רבים ברחבי העולם על ידי המצב Covid / Coronavirus. אז, בילינו זמן רב בשיחות עם העסק המצוין הזה בדיוק איך הם עשויים לבוא עם שירות משתלם כדי לסייע לאנשים לשלם עבור הסיכויים שאינטרס TEFL / TESOL הסמכה יכולה להביא.

תוכן העניינים

לקבל הסמכה
כותב את קורות החיים שלך
להשיג סטודנטים
פתיחת הזדמנות חדשה

לקבל הסמכה

צעד ראשון חיוני מאוד להראות שאתה מורה גדול ל- TEFL. למרבה המזל אין שום דרישה שתעזוב את הפיליפינים מכיוון שההסמכה יכולה להסתיים באופן מקוון.

תומאס לפבר
ה- TEFL ORG מספק מגוון של תוכניות באינטרנט המותאמות כדי לספק את צרכיהם של מורים פרטיים, שכולם מוצעים על ידי מוסד BAC (מועצת ההסמכה הבריטית) וכן ODLQC (פתוח ומרחק מגלה מועצה באיכות גבוהה). שיעורים הם בקצב עצמי שמשמעותו אתה יכול להיכנס כמו גם לגלות בכל פעם שנוח. יהיה לך מורה אישי משלך לסמן את המשימות שלך, כמו גם לספק לך הערות היכן אתה יכול להשתפר.

תוכלו לגלות כל מה שדקדוק כמו גם מתודולוגיות מנטורים לתכנון שיעורים וכן לנהל את התנהגות התלמידים. כמו כן תהיה לך אפשרות להציג סרטונים כמו גם לראות מדריכי TEFL מקוריים בפעולה. בדוק איזו תוכנית TEFL הטובה ביותר עבורך.

זכור כי ההסמכה היא השיטה הניתנת למדידה ביותר להודיע ​​למעסיק או מתאמן פוטנציאלי שיש לך בסיס מוצק של ידע על מנטור. האמינו לזה כקיצור דרך לקראת אומר להם שאתה מבין מה אתה עושה.

כותב את קורות החיים שלך

שלב חיוני לכל סוג של מדריך TEFL ללא קשר אם הם מגישו משימה בכיתה או בעמדת המנטור האנגלי באינטרנט.

אם אינך מנוסה במיוחד להגיש מועמדות למשרות, התחל עם היסודות. זה כולל דברים כמו האם אתה צריך לקבוע את חווית העבודה שלך באופן כרונולוגי או באופן נושאי, לעצב, בדיוק כיצד לחבר את הצהרת ההיכרות שלך וכו ‘.

בראם נאוס
זכור להגן (איות, דקדוק כמו גם שגיאות פיסוק לא ייראו נהדר עבור מורה לאנגלית!). זכור גם כי קורות החיים שלך צריכים לספר סיפור על הכישורים שלך כמו גם ניסיון כמו גם מדוע אתה מוסמך לתפקיד

עכשיו בואו ניכנס לכמה פרטים של TEFL. רישום TEFL או כישורי מנטור אנגלי אחרים בסמוך לתחילת קורות החיים שלך יחד עם תואר ראשון לתואר ראשון (האחרון הוא בדרך כלל דרישה או העדפה לתפקידי חונך באנגלית). הזכיר פרטים שגילית בקורס TEFL שלך. לדוגמה, אם סיימתם 120 שעות בקורס האינטרנט, ציין כי חלקים מהתוכנית היו אמורים לסיים עם דקדוק כמו גם אחרים היו אמורים לסיים בתכנון שיעורים וכו ‘.

אם אתה מגיש בקשה למשימה הכוללת לומדים צעירים של מנטור, מתח את מה שגילית על לומדים צעירים של מנטור. אם אתה מגיש בקשה לחברת מנטורים של מנטורים אנגלית, מתח את מה שגילית לגבי חברת מנטורים אנגלית. התאם את קורות החיים שלך לתפקיד.

כשאתה מסביר את חווית המנטור שלך, אתה צריך להיות גם כמה שיותר מסוים. בואו נצהיר שעבדת במרכז הכשרה בשפה אנגלית מנטור לומדים צעירים. הזכיר כל חלק במשימה שלך כמו תכנון שיעורים, הכנת חומרים כמו גם בעיות בכיתה כמו בדיוק איך התמודדת עם תלמידים מאתגרים. זה יגיד למעסיק שלך שאתה מבין בדיוק כיצד להתמודד עם זמנך כמו גם להציע בנסיבות מאתגרות בלחץ.

ולאלה ללא ניסיון של מנטור, אל תדאג! האמינו בכל סוג של כישורים הניתנים להעברה שאולי בחרתם מחוויות עבודה או התנדבות אחרות. בואו נצהיר שהתנדבת כמאמן ספורט נוער. זה עשוי להראות למעסיק שאתה מסוגל לספק בבירור הוראות לצעירים. באופן דומה, אם עבדת באווירה משרדית כמו גם רוצה להורות לחברה אנגליnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post מסלול טיול בן 3 ימים בוינה, אוסטריה וניסיון השהייה היוקרתית שלי במלון Das Triest
Next post הבאת יותר פעמון לבריטניה