חייב להיות ציוד חוף למשקי בית

יש משהו במפלט בחוף שמוציא את הצעיר לכולנו. החל מבניית אוספי חול וכלה באיסוף צדפים, עפיפונים מעופפים או סתם מתיזים בגלים, כמה מהזיכרונות המשקפיים הטובים ביותר שלנו התגלו ברגעים לא מובנים של יום הספגו את השמש כמו גם את הגלישה.

בעוד שחברינו הטובים ב- Beaches.com הרכיבו רשימה נרחבת של צעצועים כדי לשמור על ילדים קטנים מבדרים במפלט שמנצל את הצרורות הידידותיות למשפחה המספקות לאם כמו גם לאב הפסקה נחוצה, אנו רוצים לעשות זאת הכינו כמה טיפים להילוכים לצעירים מבוגרים במקצת כמו גם לפני העשרה.

בטיול שנערך לאחרונה באי הענק בהוואי גילינו שהמרקחת האזורית מציעה מדריכי צבע למינציה של דגי שונית בולטים. קנינו גם משקפי משקפי עלות נמוכה כמו גם שנורקל באותו זמן בדיוק כמו גם מוצרים אלה בסופו של דבר היו מזכרות טיול שאנחנו עדיין משתמשים בהם היום.

רכישה מועדפת נוספת בטיול קיץ לפארק מפרט אגם Duck במערב מישיגן הייתה לוחות עץ עץ. לוחות רזה בולטים בעיירות נופש רבות בחוף ברחבי ארצות הברית; בדוק את מחלקת הספורט/חוץ במוכרי קופסאות ענקיים ראשונה למחירים טובים בהרבה. כבונוס, לוחות רזה הם קלים כמו גם די מספיק בכדי לעצב בתחתית מזוודה מבלי לתפוס אחוזה אמיתית הרבה. לחילופין, לוחות חול הם מבצעים נהדרים של כיף אם אתה מגלה את עצמך ליד דיונות חול (חפש חברות השכרה אזוריות, מספר רב של שיעורים אישיים או קבוצתיים כדי להתחיל אותך).

עליית רזה באגם Duck Lake Park Park

עבור הרפתקאות חוף מזג אוויר קרירות יותר (או בעצם כל טיול באוקיאנוס השקט עכשיו כשאנחנו מקוונים באורגון), חושבים על גילוי מתכת או ציד אחר קליפות, דולרים חול כמו גם על אגיטים. אנו אוהבים לאסוף מוצרים בתיק בד מתאים; פשוט טבלו את התיק במים או הפעל אותו מתחת לצינור או ברז כדי לסייע לחסל חול מבלי לאבד את האוצרות שלך. במהלך נדידת הלווייתנים באביב כמו גם בסתיו, המשקפת שאנו שומרים כעת בתיבת הכפפות זמינים במועילים במספר הזדמנויות.

האם יש לך הצעה לנו או למשפחות אחרות שעדיפות דרך? השאירו תגובה למטה. מסלולים מרוצים כמו גם תלו רופפים!

קָשׁוּר

קיץ אינסופי: דיונות פראיות נופש אם אתה שמונה או שמונים, חסרי מנוחה או רגועים, טיול באוקיאנוס הוא אוכל לנפש האדם. הרפתקאות בלתי צפויות בשפע לאורך כל השנה באתר הנופש Wild Dunes ב- Isle of Palms, דרום קרוליינה. בוא “ים” לעצמך.
8 בספטמבר 2010 ב”לינה ”

פוסט אורח: חמשת טיול הכבישים הביתית המובילה על אזור טיול שלא ישבור את הבנק? ביקשנו מהדן ויסמן מ- Flipkey.com, אתר השכרת טיולים מוביל, לספק לנו כמה טיפים של יעדים שהם טיול דרכים ראויים, מצוינים למשקי בית כמו גם כיף לבקר בהם.
13 ביולי 2011 ב”לינה ”

חקור את הגילוי של כביש CA 1 מגלה את העשרה יעדים לאורך קו החוף המרכזי המקסים בקליפורניה במחוז סן לואיס אוביספו, נתיב הגילוי של כביש 1 CA הוא מיקום כלכלי לתכנון נסיעת הדרך הבאה שלך בבית. לאחרונה עודכן, אתר נתיב הגילוי של כביש 1 CA מספק את כל מה שמשק הבית צריך לתכנן את הדרך האידיאלית …
20 בנובמבר 2015 ב”קליפורניה “

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post סיכום חודשי של AK: נובמבר 2014
Next post סדרת מסלול טיול DIY: 24 שעות בדיקת וושינגטון, DC