סדרת מסלול טיול DIY: 24 שעות בדיקת וושינגטון, DC

YIKES! יש לך רק 24 שעות לבלות בוושינגטון הבירה. מה לראות? מה לעשות? איפה לאכול? יש כל כך הרבה מקומות. תן לי לעזור לך לתכנן יום ב- DC.

תוכן העניינים

התחל את היום שלך
זמן לארוחת צהריים
עדיין יש לך יום שלם של פעילויות קדימה, אז תלך על זה.
עכשיו לארוחת ערב. האם אתה בפינטרסט? הצמיד את אלה!

התחל את היום שלך

נצל את ארוחת הבוקר החינמית שמציעה האכסניה. או אם אתה רוצה לחוות, נסה טעים חום מוזהב. הם סופגנייה כמו גם מסעדת עופות מטוגנים שנמצאה ברחוב קונטיקט. לא תתחרט על המעקף הקל על הסופגניות הטריות והחמות שלהם. נסה את בייקון בורבון. זה יימס בפה שלך. קבל שניים.

אם אתה נמצא ב- DC בזמן שבית המשפט האולטימטיבי נמצא בישיבה (אוקטובר-אפריל), צא אותו לבניין בית המשפט. אתה יכול לקחת את המטרו של הקו האדום מחנות הסופגניות לתחנת יוניון ואז לרדת ראשונה ראשונה. קו באותה מידה כמו לצפות בשופטים מתווכחים על מקרה. להגיע לשם מוקדם לפני השעה 8 בערב, רצוי, אם אתה רוצה זריקה לצפות בוויכוח המלא. בדרך כלל ישנם שני מפגשי דיון בימי שני, יום שלישי, כמו גם ימי רביעי. המפגשים הם בשעה 10:00 בערב כמו גם 11:00. אם אין לך מזל מספיק כדי להשיג מושב, אתה יכול לסייר בבניין בעצמך. נשרים משפטיים יקבלו תענוג מכיוון שיש כל כך הרבה מידע לקרוא. הקפידו לבדוק את שני גרם המדרגות העגול של השיש. הם חסומים להליכה אולם אתה יכול להציג כמו גם לצלם. יפה. חופשי להתבונן כמו גם לסיור בבניין.

בשלב הבא, ללכת מעבר לרחוב לבניין הקפיטול המפואר. איזה חלון ראווה של אמנות כמו גם היסטוריה! זה היה באמצע מתיחת פנים כשביקרתי בדרך כלל בדרך כלל התצלום שצילם סיכויים שופעים. אל תדאגו אם לא תזכרו לבקש כרטיסי סיור ממשרדי הסנאטורים או הנציגים שלכם. יש קו למחזיקי הכרזות. תלוי במספר המבקרים, האפשרויות די נהדרות שתוכלו לסייר. הייתי מרוצה מאוד ממדריך הטיולים שלי כמו גם מכל הפרטים שהיא העבירה. בזמן שהם אכן ממשיכים לזוז, יש המון זמן לצלם כמה תמונות נהדרות של הפסלים הרבים כמו גם ציורים. לאחר הסיור, המשך להסתובב לבד. אתה יכול לגלות את הפסלים המייצגים את מדינתך. כל ציין מופעל לשניים. יש גם היסטוריה של מדור הקונגרס המפרט את ההחלטות שקיבלו הקונגרס. חינם לסיור.

זמן לארוחת צהריים

ללכת בהסתמכות עצמית לשדרת פנסילבניה אלינו, הפיצה. בשם הנכון לחשוב על מיקומו. על ידי ספייק מנדלסון, אלום שף עליון, מפרק הפיצה הזה כולל פרוסות גורמה מהירות או פשטידות בהתאמה אישית. אלא אם כן אתה נמצא בקבוצה, הזמין רק את הפרוסות. הם ענקיים. ניסיתי את הפרוסה הלבנה עם ריקוטה כמו גם שום כמו גם פרוסת המנגל הידועה לשמצה של הקולטי עם חזיר מושך כמו גם בצל מטוגן. אוי גבר, כל כך טעים! אל תזכרו להשיג את אחד ממסודות הגורמה שלהם כמו המקדש של קתרין ושירלי. יש מיוחד בצהריים של שתי פרוסות כמו גם סודה במחיר של 10 דולר.

עדיין יש לך יום שלם של פעילויות קדימה, אז תלך על זה.

עכשיו אתה דרישה לקבל החלטה. איזה מוזיאון סמיתסוניאן לסיור? תלוי בדיוק כמה מהר אתה הולך עם מוזיאונים, ייתכן שתוכל בכושר לשניים לפני שהם סוגרים ככל האפשר האפשרויות שאתה יכול לעשות אחת בבטחה. מוזיאונים חופשיים לסיור כמו גם להיפתח מדי יום למעט חג המולד.

חשבו על זה כשאתם לוקחים את הרכבת מתחנת המטרו דרום קפיטול לתחנת המשולש הפדרלית. בחרתי במוזיאון ההיסטוריה האמריקאית. התערוכות כוללות מבט נפלא על נשיאותינו כמו גם נשים ראשונות מאוד. אני אוהב את כל הממצאים כמו גם קטעי מידע אישיים שההיסטוריונים כללו כי האדם הטיפוסי אולי לא יבין על הזוגות המפורסמים. בנאדם, גיליתי המון? כמה מהמידע עשוי להיראות טריוויאלי עבור אנשים מסוימים, אולם גיליתי שהוא מרתק. יש תצוגה גדולה המוקדשת למלחמות הרבות בהן השתתפה ארה”ב, גם באיתנו וגם באדמה זרה. הבניין הוא גדול כמו גם בתים מספר תערוכות נוספות שלא היו מעניקות עניין אותי אולם עשויות לדרג אותך.

אם מוזיאון ההיסטוריה האמריקאית לא מקסים לך, נסה את אחד מ -17 המוזיאונים האחרים כמו מוזיאון האמנות האמריקני, המוזיאון ההודי האמריקני, מוזיאון ההיסטוריה של אפריקה אמריקאית, גלריית דיוקן או מוזיאון היסטוריה טבעית, אם נזכיר כמה.

מוזיאונים נסגרים בין 5 כמו גם 17:30 בערב. אני מבין שאתה ככל הנראה מאמין שזמן ארוחת הערב אולם. יש לי משהו נפלא מאורגן לארוחת הערב שלך כמו שאתה רוצה להיות רעב לזה. בנוסף הפרוסות האלה אצלנו, הפיצה התמלאו.

ארזנו הרבה מאוד ביום זה עם זאת קחו בחשבון שיש לכם רק יום אחד אז בואו נראה קצת יותר. לא ללכת לוושינגטון די.סיאנדרטאות שם אוג ‘כמו גם הבית הלבן.

יש לי פיתרון בשבילך. במחזור יש שביל אוטובוס המסייר את כולם – מסלול מרכז הקניות הלאומי. וואהו! כמו שהוא סופר זול. ישנן מספר עצירות לאורך מרכז הקניות הלאומי כדי לאסוף אוטובוס ואז לעצור בוושינגטון, ג’פרסון, לינקולן, כמו גם אזכרות מלחמה. אתה יכול לקפוץ הלאה כמו גם בכל אחד מהם כשהאוטובוס מגיע כל 10 דקות. כבר לא מתחשק להסתובב? אז אל. לטייל בשביל כמו גם נוף מהאוטובוס. אם אתה הולך במהלך הקיץ, זה עדיין יהיה אור יום עם זאת אם תלך כל סוג אחר של זמן אחר של השנה, יהיה חשוך כמו גם המונומנטים יוארו. סופר יפה. הצמיד כמה תמונות של כל אחת מהן לפני שתסיים את היום שלך. למספר המונומנטים יש מרכזי מידע כמו גם מרכזי מידע; עם זאת, קחו בחשבון את הזמן בו הם עשויים להיות סגורים.

הפוך את התחנה הסופית שלך ברחוב 15. ללכת צפונה לעבר הבית הלבן, מראה חובה. בנוסף זה בשיטה ליעד ארוחת הערב שלך.

עכשיו לארוחת ערב.

אני מעריץ גדול של הקינוח. חשבת פעם על קינוח לארוחת ערב? אם כן, יש לי מיקום בשבילך. בצע הזמנה בשות ‘Co. Sala. הזמינו את חווית הקינוח שלהם בת 5 מנות! כן! הצהרתי חמש תוכניות של קינוח. זו הסיבה שהצהרתי קודם כדי להימנע מארוחת ערב. אתה תהיה מלא כמו גם מרוצה לאחר האכילה בשות ‘Co. SALA. התחל עם קצת מבעבע שהם מגישים עם השוקולד הביתי שלהם. ואז הזמינו את חווית הקינוח. יש 5 אפשרויות. בחרתי ברומן כמו הלטינית שהיה כולו קינמון, קרמל, כמו גם טוב שוקולד.

כל חוויה כוללת שף משעשע סוקרה, קינוח ראשוני, אינטרמזו, צלחת גבינה כמו גם פטיט ארבע. אני בטוח שאתה עשוי לפצל את הכלים עם זאת יצאתי לעצמי. כל תוכנית הייתה מדהימה. צלחות הסיביות, המשקפיים, כמו גם כפות המשמשות עבור כמה מהן כל כך מקסימות. צלחת הגבינה הייתה גדולה כמו גם מילוי. לקח לי זמן מה להסתכם בכל הארוחה כשלקחתי את זמני וגם נהנתי ביסודיות עם כוס יין אדום מלא גוף.

זה מאוחר עכשיו כמו שאני בטוח שאתה עייף. האכסניה היא הליכה מהירה במעלה רחוב 11 מהמסעדה. מקווה שנהניתם מההרפתקה DC הזו.

האם קנית את ביטוח הנסיעות שלך? אם לא, בדוק את המאמר הזה מדוע כיסוי ביטוח נסיעות הוא כה חשוב כמו גם בדיוק כיצד לבחור את הכיסוי הביטוחי הנכון עבורך.

על הכותב:

טרישיה קרוהן היא הרפתקן בן 40 ומשהו שמממן את מסעותיה בעבודה עונתית. היא מלחמת את מסעותיה כמו גם על שיטות בהן ניתן לממן נסיעות ברשימת הניסיון. נכון לעכשיו, בסיס הבית נמצא באלסקה שם היא מבלה 7 חודשים מהשנה.

אתה בפינטרסט? הצמיד את אלה!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post חייב להיות ציוד חוף למשקי בית