הוא אמר, היא הצהירה – בדיוק איך להפיק הפתעה מקסימה עבור בן / בת הזוג שלך

הדבר המעניין ביותר שהוא אמר, היא הצהירה תוהה אם עדיין נתחתן בסוף כל פוסט! שנינו מחייבים את אותו הנושא בדיוק, אולם לא בדקנו את עבודתו של האחר עד לאחר שפורסם.

חברנו הטוב סקוט השפיע על הפרסום הזה – הוא רצה להפתיע את החצי השני שלו במשהו רומנטי. תודה על הרעיון המצוין על כך אמר, אמרה, סקוט. אנו מקווים שזה יעזור!

אם יש לך סוגים של מושגים עבור א ‘הוא אמר, היא אמרה, שלח לנו דוא”ל, שלח לנו הודעה בפייסבוק או בטוויטר, או ספר לנו על כך בקטע התגובות למטה!

הוא אמר:

המחווה המקסימה הענקית אף פעם לא גדולה כמו משהו שהאמנת איתו ביסודיות או שהגעת אליו בשלוחה של הרגע.

היא אמרה:

חשוב מעבר למחווה הגדולה כמו גם להקשיב למה שבן הזוג שלך באמת רוצה.

מה שכן, הוא אומר:

לפני שהתחלנו לחבר זאת, גברת רומנטיקה כמו גם הסכמתי לעמוד במבנה של ‘מה הייתי עושה’ כמו גם ‘מה שהיא עשתה’ כמו גם להפך כדי לתגובה על השאלה המאתגרת למדי.

מה אני יעשה

כשאני מאמין לעשות משהו מקסים עבור גברת R, אני מתחיל לעבוד עם כל סוג של הערות נפשיות שהערתי על דברים שהיא אוהבת לעשות כמו גם דברים שיצרו תגובה חיובית בעבר.

דברים כמו:

טיפולי ספא

סופי שבוע משם או ‘שימור’

מקבלת צילום ממוסגר שהיא צולמה

קונה את הפרחים המועדפים עליה

כל יום האהבה, חברינו הטובים לוקחים את זה בתורו לבשל זה את זה ארוחה בת ארבע תוכנית בבית. רעיון מצויין! ה- 14 בפברואר יכול להיות כל כך מדורג יתר. להלן הפרסום הקודם שלנו בדיוק על איך אנו מרגישים לגבי יום האהבה.

לאחר שהצהירו כי ישנן אפשרויות אחרות ליום V מלבד מסעדה תת-מצוינת במחיר מוגזם. הנה 7 המושגים שלנו ליום האהבה החלופי.

והכי חשוב, אלה לא חייבים להיות מחוות ענקיות. מחוות ענקיות הן טובות כמו גם טובות, כמו גם הן מקבלות את התגובה ‘וואו’ הדרושה, עם זאת יש להם את החסרונות שלהם.

מדוע המחווה הענקית רצופה בעיות:

אתה מגדיר תקדים. אם אתה עושה משהו מפואר, תצטרך להיות הרבה יותר טוב בפעם הבאה. כמו כן, אלא אם כן אתה שוחה בכסף כמו סקרוג ‘מקדוק, אין לך שום אפשרות לשמור על זה.

מחוות גדולות מרשימות, אולם בדרך כלל הן יכולות להיות מעט גנריות או להיראות בלתי -אישיות. או שניהם.

מחוות גדולות יקרות. לא שהיא לא שווה את זה כמובן …

היא אולי לא תאהב את הרעיון שלך! זו חייבת להיות הנסיבות הגרועות ביותר ללא קשר לגודל ההפתעה, המורכבות או השנעה של ההפתעה. עם זאת, אם פשוט הלכת על WOW Element כמו גם לא גורם לב, פוטנציאלי לזה שקורה משולש.

במקום זאת, אני מנסה להאמין באופן אסטרטגי.

האם יש משהו שהיא אוהבת לעשות שאתה לא? הדברים האלה זהב. עשו אותם איתה כמו שהיא תאמין שאתה קדוש. באמת, אתה קדוש מעונה, עם זאת אל תגיד לה את זה! לדוגמה, גברת R אוהבת פיקניקים. אני לא אוהב אותם. עם זאת, לאירוע מיוחד, אני אארגן עבורה.

הפכו את הדברים להפתיע כמו גם אתה מוזהב! כמו כן, זה המקום בו תוכלו לפזר גם כן. לדוגמה, הייתי כולל בקבוק שמפניה יקר בסל הפיקניק. או ערכת מרטיני. או שאתה יכול לארוז קצת קוויאר או משהו כזה.

אינך דורש למלא את הפטיש ביהלומים.

חבילה הפתעות קטנות יותר לשלמות גדולה יותר. זה באמת עובד – במיוחד אם האישה שלך אוהבת הפתעות. שלי אוהב אותם! תוכל לשחרר את ההפתעות הקטנות הללו לאורך כל היום.

לעתים קרובות ההפתעה המקסימה נוגעת לצפות למה היא תדרישה כמו גם להכין אותה לפני כן. אתה מבין מה הגברת שלך תענג על זמנים שונים של היום.

ואז יש את הדברים הירוק -עד שאתה יכול לשלוף בכל סוג של זמן. מבחינתי הייתי הולך לג’לטריה המועדפת על גברת R כמו גם להסתיר אמבטיה של גלידה במקפיא.

אחד החברים הטובים שלי באנגליה שכנע את אהובתו, היא הייתה זקוקה לדרכון כדי לנסוע לסקוטלנד בחופשה שהוא ארגן. זה לא היה עד שהגיעו לכניסה לעזיבה שהיא הבינה שהם עומדים לעלות לטיסה לניו יורק. הוא קוסם אותו איש!

ודבר אחד הרבה יותר: רכוש את הפרחים שלה. זה לא קשה או יקר כמו שאתה מאמין שזה הולך להיות!

מה היא עשתה

אחת ההפתעות המקסימות הטובות ביותר שגברת רומנטיקה התארגנה עבורי הייתה לרגל יום השנה הראשון שלנו. היא ארגנה כל מה ששכרה מעט בית נופש ליד החוף בחוף הדרומי. כשהגענו לשם, היא יצרה את כל המזוודות הנוספות האלה מהמכונית שלנו.

היא ארזה מספיק דברים כדי שנוכל להיות עצמאי לחלוטין לכל הזמן שהיינו שם. אפילו לא דרישה לצאת מהבית מלבד ללכת לחוף הים.

כל האוכל המועדף עלי היה שם, שלא לדבר על המוזיקה המועדפת עלי כברכהL כ- DVD. שבץ גאונות, גברת ר. אתה באמת מבין את השיטה ללבו של האיש הזה!

ועוד דבר אחד, היא אומרת:

מה אני יעשה

בניסיון לחבר את הפוסט הזה, צחקתי עם מר ר ‘שאני מאמין שאנחנו צריכים לשנות את שמו של האתר הזה רק למר רומנטיקה מכיוון שאני לא מאמין שאני עושה עבורו דברים מקסימים רבים.

הוא הרגיע אותי שהרבה מחוות מקסימות הולכות לאיבוד על גס, כך שלא באמת דרישה לנסות כל כך קשה.

הוא גם אמר לי שהאמונה על בן / בת הזוג שלך כמו גם לעשות להם משהו טוב זה מה שרומנטי באמת.

הפתגם הישן: ‘השיטה לליבו של גבר היא עם בטנו’ אינה קלישאה.

כדי להפיק הפתעה מקסימה עבור בן / בת הזוג שלך, אל תסביר אותה יתר על המידה. האמינו לכמה מהדברים המועדפים עליהם כמו גם לארגן תאריך הכולל את כולם.

לדוגמה, מר R אוהב יין נהדר, אוכל נהדר כמו גם סיגר. הייתי מזמין תאריך ארוחת ערב במסעדה שהייתה קרובה לבר בו אנו עשויים להמשיך אחר כך לסיגר כמו גם לטייל לילה.

או שהייתי שוכר מכוניות ומשאית נהדרות כדי לנהוג בו כמו גם לצאת לטיול יום כמו פאלם ביץ ‘לארוחת הצהריים בבית הסירות. מאריך את זה לסוף שבוע בו אתה מארגן את כל האוכל הוא מחווה מקסימה אחת נוספת.

כל עוד אתה דואג לכל הפרטים הקטנים כדי להבטיח שאין להם מה להתארגן או לדאוג להם, אתה מבין שהם יאהבו את זה.

מה הוא עשה

מר R הוא די נהדר במחוות המקסימות הענקיות, אולם בחיי היומיום, ההפתעות המקסימות הקטנות הן אלה שמשמעותם הרבה מאוד עבורי.

מר R ירכוש פרחים ביום שלישי ללא סיבה. או שהוא יישמע עם מושג של מה לבשל לארוחת ערב כמו גם לרכוש את כל המצרכים בבית השיטה.

הסיבה שמקסימה היא מכיוון שאני לא אוהבת להגיע עם מושגים לארוחת ערב. אם אתה יכול להיפטר ממטלה מהיום שלי כמו גם להחליף אותה במתנה, זו הרומנטיקה.

ג’ים כשהדהים אותי בכך שבחרתי אותי מהעבודה ביום שישי עם תיק ארוז לסוף שבוע.

הוא העמיד פנים שהוא נוהג לספק מישהו בבית השיטה שלנו. שאלתי את התרחשות מה קורה ראשונה עם זאת, אולם זה לא קם עד שהוא המשיך לעבור על פני המפגש הצפוי הזה, שבאמת התחלתי לחשוד.

כשהגענו בקטע המקסים הזה BNB על קו החוף באמצע שום מקום, הוא יצר מזוודה של בגדי שארז לי. זה היה נגיעה חלקלקה במיוחד.

אכפת לך, זה יכול להיות מאתגר כמו הבנת מה לארוז יכולה להיות שדה מוקשים, אולם מר ר ‘. כל סוף השבוע היה הפתעה מקסימה פנטסטית.

מה ההפתעה המקסימה הטובה ביותר שהיית אי פעם? ספר לנו על זה בתגובות!

תמונה מאת מר וגברת רומנטיקה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post מה באמת מתרחש בסיור מפעל סיגרים קובני?
Next post לווייתנים, בתולות ים ועוד הרבה קוקטיילים בורבון של בייקון