סיכום חודשי של AK: נובמבר 2014

קייט הרפתקנית כוללת קישורי שותפים. אם תבצע רכישה באמצעות קישורים אלה, אני ארוויח עמלה ללא עלות נוספת עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

ובכן, סוף סוף עשיתי את זה. אחרי שנתיים וחצי, סוף סוף יצאתי לחופשה.

אבל אתה לא תמיד פועל –

תפסיק! אל תעשה אפילו!

תאמין לי, אני יודע כמה זה נשמע מקומם. אני מטייל בעולם במשרה מלאה, נשאר במלונות יוקרה ואנשים גורמים לי לעשות דברים כמו לעוף כמו איירון מן ולטפס על גשר הנמל של סידני ולאכול את הפנים שלי באזור האוכל הטוב ביותר באיטליה, הכל בחינם.

אבל כשאני נוסע, אני אף פעם לא מפסיק לעבוד. אני מבלה שעות מהיום שלי כבול למחשב שלי; אם לא, אני כבולה לטלפון שלי, Wifi-Hungry ומתחננת לממסד המקומי כדי לכבות את הנתב שלהם שוב. לא נתתי לעצמי הסכמה להתרחק משגרת העבודה הזו מכיוון שביקרתי לראשונה בקרואטיה בשנת 2012!

אבל אחרי ועידת ה- TBCASIA, היו לי שבועיים לחסוך, חבורה של חברים בלוגרים איתם לנסוע, וכמה מלונות שסיפקו לארח אותנו. התנאים היו מושלמים.

וכך שחררתי. נחתי. הסתובבתי עם כמה מחברי הבלוגרים הטובים ביותר שלי. ביליתי את ימי בשחייה ובחקר. וזה היה אלוהי.

הטיול שלי לסרי לנקה וב- TBC אסיה היה לא פחות משינוי חיים-טיול הריפוי הרווק בחיי. אני אכנס לזה הרבה יותר בפוסט מאוחר יותר; רק דע לעת עתה שאני במקום ממש נהדר נפשית. המקום הכי טוב שהייתי בשנה או יותר.

יעדים שביקרו בהם

קריאה, לין ובוסטון, מסצ’וסטס

קולומבו, הבנארה, הפארק הלאומי קאודוללה, סיגיריה, פולונארווה, דמבוללה, קאנדי, ברוואלה, גאלה, היקדווה, אונאואטונה, קוגגאלה ומיריסה, סרי לנקה

יעדים מועדפים

גאלה – איזו עיר מגניבה! מעוגן על ידי מבצר בן מאות שנים והמים הברורים ביותר שראיתי מחוץ לבלקן, גאלה היא עיר פאנקית שהפכה במהרה למקום האהוב עלי במדינה.

Sigiriya – דמיין סלע ענק המתגמד בעיר עתיקה, הקיף את ההרים שלי. סיגיריה היה מלכותי והטיפוס לפסגה היה גולת הכותרת העיקרית בזמני בסרי לנקה.

Unawatuna – עיירת חוף התרמילאים סרי לנקה. Unawatuna מגניב, מהנה, וממש מזכיר לי את Sihanoukville – מינוס גורם הסליז.

עיקרי הדברים

פגעתי במטרה שלי – הלכתי ל -101 אתרי מורשת עולמית של אונסק”ו! המטרה שלי הייתה תמיד לומר שהייתי בהרבה יותר ממאה עם חיוך, וזו הרגשה נהדרת להיות מסוגל לומר את זה. בקרוב אעשה סיכום של 10 האתרים האחרונים שלי.

TBC אסיה הייתה ועידה מדהימה – ועידת הבלוגים הנסיעות הטובה ביותר בה השתתפתי אי פעם. בין קבוצת העילית של 40 בלוגרים מאיגוד בלוגרי הנסיעות המקצועיים (מהם אני חבר מייסד), השיחות המעניינות, ותעשייה רעבה לעבוד עם בלוגרים, הכנס הזה היה מחליף משחק. תודה רבה למלונות הקינמון המדהימים, Cvisit Sri Lanka, Sri Lankan Airlines ו- Mobitel על כך שהביאו את האירוע הזה לפועל, כמו גם ה- PTBA על עבודתם הבלתי נלאית.

כמו כן, למרות שתמיד יש לי תקופה מאוד מחוספסת עם ג’ט לג כשטוס מאמריקה לאסיה או להפך, הפעם עשיתי הרבה יותר טוב. הסוד? מלטונין, שלקחתי לפני השינה. זה לא היה אידיאלי (נטיתי ללכת לישון בגיל 11 ולהתעורר ב -5 בשבוע הראשון), אבל לפחות לא נשארתי ער כל הלילה ונרדמתי באמצע היום כמו שאני בדרך כלל עושה.

אתגרים

חליתי החודש – ממש חולה. ידעתי שאקבל הצטננות כלשהי בסרי לנקה בגלל כמה אני ישן, וילד, האם זה הגיע עם נקמה.

בעוד כשש שעות עברתי מרחרח קל לכאבים לחום ומצמרר כל כך אלים שלא יכולתי ללגום את התה שלי בלי לשפוך אותו. זה היה נורא – אבל בגלל שזה הגיע כל כך מהר, ידעתי שזה יעזוב במהירות. מאוחר יותר באותו לילה, החום והצמרמורות נעלמו, אבל עדיין הייתי רעוע וחלש בימים הקרובים.

תודה רבה לחבריי שעזרו לי בזמן הצורך שלי-במיוחד בקי על קפיצת בית מרקחת והביאה לי paracetemol ולייף להתעקש שאאכל המון שום גולמי מעורבב עם דבש ואחריו בצל גולמי קצוץ שלם (“ לאכול את זה כמו פופקורן! “). הדברים האלה עובדים, במיוחד כשאתה כל כך מחובר, אתה לא יכול לטעום כלום.

הפוסט הפופולרי ביותר

עשר שנים בגלל פלורנס: רטרוספקטיבה על לימודים בחו”ל – הייתי כל כך נרגש שהפוסט הזה הצליח כל כך!

והכי חשוב, השותפים שלי לחדר מפירנצה אהבו את זה! (שזה הקלה. חלק ממני פחד שהם היו מתחננים שאסתיר את זהותם …)

פוסטים אחרים

זה היה חודש קל בגלל החופשה שלי. להלן הפוסטים שנותרו:

חמישה דברים שאני הכי אוהב עכשיו – מהאייליינר הטוב ביותר אי פעם ועד אפליקציית מעקב אחר שינה מתוקה וההנאה החדשה של הריאליטי בטלוויזיה!

שאל את קייט: צריך להזמין את הלינה שלי לפני הזמן? – ההטבות והמלכודות של המתנה עד שאתה על האדמה.

חדשות והודעות

אני מקווה שאתה חושב על פסגת הנשים בפסגת נסיעות בסוף מארקnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post הבאת יותר פעמון לבריטניה
Next post חייב להיות ציוד חוף למשקי בית