Charred Oek בכוס, NSW על צלחת וארוחת יום השנה

עבר שבוע של ניצחון ואוכל משובח עבורנו, ולא בכדי: אנו חוגגים את יום השנה למתי נפגשנו!

עבר זמן רב כי אותו יום, אבל כמו כל דבר טוב, זה לא הרגיש כמו.

העיתוי היה אידיאלי לחגיגות שלנו. השבוע אנו שותים את היין החדש ביותר של הרדי חרוך-אלון, אנו מדגמים תפריט חדש ופנטסטי המתמקד ב- NSW ובאוכל באחת המסעדות הטובות ביותר בסידני לרגל יום השנה שלנו.

זה היה שבוע יפה – הנה הדיאטים:

לחיים – ג’ים וכריסטינה xx

אם יש אי פעם יין מוגן על כדור, זה של הרדי. השעות שביליתי בהה בבהייה במדפי היין האדום של החנויות בתהייה מה לרכוש ולבסוף פשוט לתפוס בקבוק היין האדום של הרדי – אתה יודע שזה תמיד יהיה טוב.

אבל הטווח האחרון שהגיע מהגפנים האימתניות של מקלארן וייל, SA נועז יותר, הרבה יותר טעים והרפתקני הרבה יותר מתמיד.

לטווח הצ’אר 3 של הרדי, הזמין כשירז וכקברנה סוביניון, יש עומק ועוצמה עשירה מהאופן בו היה מיושן היין האדום.

בדומה לוויסקי, היין האדום הונח בחביות אלון חרוכות כדי לקחת על עצמם את הדמויות המדהימות ואת העישון של העץ.

שיראז Char No. 3 מלא שוקולד מריר, משקאות חריפים ומתוקים של ציפורן, ומסיים זמן רב עם עושר מלא ומורכב. טָעִים מְאוֹד.

המונית Sauv היא יותר אגרוף, ויש לה תווי טבק וקפה, תוך שהיא עדיין מספקת את השוקולד העמוק והרמזים המפוארים של דובדבן חמוץ.

לשני הבקבוקים יש גם קצת טריק נסתר במעלה שרוולים. הורד את אפליקציית Char No.3, הפנה את הטלפון שלך בבקבוק והתווית הופכת לחלון לחדר החבית של היקב.

אתה יכול להסתכל קצת סביב ולראות את חרדת הקנה או להקיש על שאר הוגשדס כדי להציג סרטונים כיצד יצר היין וגם כיצד תוכננו התוויות.

תוויות היין האדום, היפות, עוצבו בעבודת יד על ידי האמן סטיבן ספאזוק, המעצב יצירות אמנות עם העשן וצ’אר של להבת נר. זוהי הקבלה מסוגננת עבור התוויות של CHAR No.3 לקבל את ההיסטוריה הזו עבורן.

גם שיראז וגם קברנה סוביניון זמינים מחנויות בקבוקים טובות במחיר של 26 דולר.

הערב, אנחנו יוצאים לארוחת ערב עם חברנו פיטר במסעדה חדשה עבורנו.

Le Petit Flot, צרפתית ל”זרם הקטן “ואשר תחושת ליד כיכר אוסטרליה בסידני CBD, יש תפריט חדש של אוכל ויין אדום שאנו נרגשים לנסות.

המסעדה הקטנה הזו מתמקדת ביין אדום ובמיצור ספציפית מניו סאות ‘ויילס, ומדגימה בתנועה בעיר לאכול ולשתות הרבה יותר מקומית.

העיקרי שלי בסטייק וואגיו של ציון השיש של 5+ מקרארה בנהרות הצפוניים של NSW הוא לגמרי מצטיין ומנה בולטת עבורי.

לא רק שקשה לבשל את וגיו נדיר ולהביא אותו לפה שלך ככה – דוח אשראי לשף המנהל קולין איי – זה מראה עד כמה גם איכות הבשר הזה.

מחצית מתלה הכבש של פיטר, מג’וני ב”ניברנה “NSW, היא העיקרית ביותר למראה, והולכת יפה עם קברנה סוביניון היל הונגפורד היל מעמק האנטר.

זה פלא שהרבה יותר מסעדות בעיר לא עושות תפריט מסוג זה. המקומיים אוהבים לאכול תוצרת מקומית והמבקרים תמיד מחפשים כל דבר שנעשה או גדל באזור. אני יודע שאנחנו עושים כשאנחנו מטיילים.

היין האדום הבולט מבחינתי הוא שיראז אחוזת דלווד. היקב העתיק ביותר באוסטרליה, דלווד לא רק שהעביר את התעשייה בעמק האנטר, שם הוא עדיין מבוסס, אלא שתעשיית היין האדום במדינה כולה חייבת זאת לכרם זה, המוכרת בשנת 1828.

עם זאת, שיראז זה, שבוחר את הסטייק שלי בצורה מושלמת, הוא עשיר, קטיפתי ומלוח כמעט. טיפה פנטסטית.

Le Petit Flot הוא חלק ממלון Stream Stream (מכאן השם) ונמצא ישירות מעל אחת מנקודות הגישה הנותרות שנותרו למערכת המים הזרם הישנה שהביאה את המושבה לסידני קוב מלכתחילה.

זה מרמז כל כך הרבה יותר עד שמסעדה מעל אתר כה חיוני היסטורי תומכת במדינה ממנה צמח הזרם.

עיין בסקירה המלאה שלנו על Le Petit Flot כאן.

היום יום השנה שלנו! נפגשנו ביום זה לפני מספר שנים, וראינו ועשינו דברים פנטסטיים, וחווינו כל כך הרבה מהעולם יחד.

נסענו יחד דרך כמעט 50 מדינות, אבל בכל פעם שאנחנו חוזרים הביתה לסידני, אנו מבינים כמה יש לנו מזל לחיות איפשהו כזה.

בחרנו לבחור קצת טיול היום סביב הנמל ולראות כמה מקומות הכי טובים על סף דלתנו שמעולם לא היינו בהם.

מ- Milsons Point הלכנו סביב מפרץ לבנדר, דרך הגן הסודי של וונדי וויטלי (בדוק את זה אם לא היית, זה יפה), לרוחב פארק ווברטון לפארק המפרץ הכדורים בשם Balls כדי למצוא את מרכז מטען הפחם לקיימות ו

פיסת התחייה העירונית החכמה הזו של מה שהיה בעבר נמל עסוק בסידני היא עכשיו הלםשטח נינג מלא בספסלים ומקומות פיקניק, נופים מדהימים ואפילו הקצאות שתוכלו לשכור כדי לגדל ירקות.

אנו ממש נדהמים למצוא את המקום הזה, במיוחד מכיוון שאתה יכול לראות את הבית שלנו מכאן!

בסמוך לפארק נמצא בית הקפה המטען הפחם, שנראה כאילו הוא מגיש כמה אוכל ושתייה מצטיינים למראה, ובמחירים הגיוניים מאוד. פתוח לארוחות בוקר וארוחת צהריים יום רביעי, שווה לבדוק.

אנו ממשיכים את ההליכה שלנו לשמורת ראש הכדורים. העצים ושטח הבוש כאן מרהיבים – כל כך בלתי צפויים זה קרוב לעיר. העץ הזה לא רק צומח מהסלע, הוא מפצל את הסלע לחתיכות. מדהים.

אנו עובדים את דרכנו אל קו החוף של השמורה ומבחנים בקירות הצבעוניים של סדנאות הרציף על קו המים שדיברנו עליהם פעם לפני מספר שנים. זו נקודת מבט כל כך יוצאת דופן אבל נהדרת להיות מסוגלת לראות את העיר מזווית אחרת.

אפילו זר, מעט עגול כדורים עגול שמורת ראש, אתה יכול לראות את גשר הנמל ואת בית האופרה בסידני. איך המודל הגברי שלי מציב btw? פלדה כחולה פוגשת את ריקוד העוף!

אחרי ההליכה הארוכה שלנו היום, כריסטינה ואני בחרנו לחיות את זה קצת ולחגוג את יום השנה שלנו הרבה יותר מסורתי!

אנחנו ב- EST המדהים. בעיר. זו אחת המסעדות הטובות ביותר של סידני – אם לא במדינה. האוכל תמיד יוצא מן הכלל, השירות פנטסטי ורשימת היין האדום מגיעה בצורה של ספר עצום. אנחנו תמיד פשוט מבקשים מהסומלייה עזרה. כל כך הרבה יותר פשוט כך!

התפריט ב- EST. נמצא במבנה בן ארבעה חלקים, בו תוכלו לבחור ארוחה של שתי-שלוש ואפילו ארבע מנות, ובכל חלק, הכלים נעשים מעט עשירים וגדולים יותר.

החשמל שלנו מדהים. Wagyu Ribeye של כריסטינה עם Parsnip, Shiitake, Apple Apple and Dardard [משמאל] הוא מצוין. בשר בקר רך מבושל בצורה מושלמת והתוספות כל כך מעוצבות.

העיקרי שלי הוא חרך כבש עם ברוקולי מעושן, שום צעיר, זיתים שחורים וגריסת עיזים. זה לא בטעם מלא כמו ריבוי של כריסטינה אבל זו מנה מדהימה.

כמו גם שבבי פוטוטו השומן Wagyu תוכלו לראות מוערמים. אתה מקבל רק שישה, אבל הם כל כך עשירים שזה כל מה שאתה צריך!

אבל בעוד שהחשמל טוב, המנה שלי באמת מנצחת בלילה. זה כל כך טעים, זה כמעט ולא יאומן. חדש ב- EST. תפריט, זחול החזיר מגיע עם פטריות אוזניים מעץ, רסיסי אבלון ונבטי ברסל פריכים.

החזיר מדהים לחלוטין – עשיר, רך, עסיסי … פשוט אין מספיק תארים. אבל הפחתת המנה יושבת בה עבה – כמעט סירופית – וארוזת כל כך הרבה טעם. זה מעלה את הפה שלך ונמשך לנצח.

העוגה הקטנה עם נר היא נגיעה יפה מהמסעדה והקצה האידיאלי לארוחה מדהימה.

אנו מקווים שתשמחו במהדורה השבועית הזו.

לחיים – ג’ים וכריסטינה xx

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post לווייתנים, בתולות ים ועוד הרבה קוקטיילים בורבון של בייקון
Next post האם שוק הנסיעות יחזור? ראיון היין והחוכמה הלבן שלנו עם עמידות היידי דינג