האם שוק הנסיעות יחזור? ראיון היין והחוכמה הלבן שלנו עם עמידות היידי דינג

כמו גם אסטרטג מנהיגות, אורטור, סופר וכן היידי דינג’ין המקצועי מראיין אותנו ברשת בתערוכה שלה יין לבן וחוכמה. אנו מדברים על נסיעות כמו גם הנזק ש- COVID-19 גרם, כמו גם את מה שאנחנו מאמינים כי יתרחש בהמשך.

מהרגע ש- COVID-19 הופיע, Travel הסתיימו פחות על מה שאנחנו רוצים לעשות, כמו הרבה יותר על חוסן. למעשה, הרבה דברים יש.

אבל הגמישות שלנו לנסוע כרצונם עברה מלהיות משהו שלקחנו לאישור למשהו ההפך כשהמגיפה פגעה. כמו גם הנוגעים לתנאים עם הקשיים של אי יכולת לנסוע, הניב סוגיות עבור רבים.

מחברות תעופה ועד מוניות, ממלונות לחברות טיולים, כמו גם מתיירות בסוף השבוע ועד עיתונאות נסיעות שהוזמנה – הכל היה צריך להתכופף לפני הגליל או הצמד.

חוסן הוא באמת מילת מפתח.

אז כשהיידי דינג המדהים ביקש לראיין אותנו על הקשיים העוסקים בשוק הנסיעות למופע שלה White Wine & Wisdom, הרגשנו את משקל העולם – נייח כמו שהוא – עלינו.

תוכלו ליהנות מהראיון שלנו כאן.

היידי דינג – יין לבן וחוכמה

היידי דינינג הוא נואם ציבורי מעורר השראה, סופר כמו גם מורה-כמו גם לא לדבר על בעל שירות עטור פרסים.

ב- FB Online שלה, מציגה White Wine & Wisdom, היא מראיינת אנשי מקצוע משלל שווקים בנושאים הכלליים של “חוסן, אומץ, מנהיגות עצמית, בריאות ורווחה וכן עלייה מעל מצוקה.”

בצ’אט שלנו עם היידי, אנו מכסים נושאים רבים, כולל האם אוסטרליה עם Cope ללא הזרם השנתי של המבקרים העולמיים, כמו גם אם נבלה מספיק מקומית, כאשר כמו גם הנסיעות יחזרו ל’רגיל ‘. , כמה מיעדי הנסיעות האהובים שלנו, כמו גם בדיוק כיצד אנו עצמנו השתמשנו בעמידות כדי לנווט במשבר זה.

כל זה, כמובן, הלך עם כוס יין לבן או שניים כמו גם המון צחוקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Charred Oek בכוס, NSW על צלחת וארוחת יום השנה
Next post כיצד להשיג ויזת נופש טורקמניסטן בלונדון עבור אזרחים בריטים