היכן לגלות את האוכל היפני הטוב ביותר בסידני: שרק איזאקאיה

ממש כאן באוסטרליה אנחנו באמת מפונקים לאופציה מבחינת המסעדות היפניות. יש לנו ברים של סושי, טרקליני סאקי, חנויות ראמן, בתי ברביקיו יפניים. עם זאת, הדבר האחרון ביותר שיפגע ברחובות שלנו הוא שיגעון איזאקאיה המיוחל.

לרוע המזל מיקום זה כבר לא קיים. אנא בדוק את הערכות המסעדה האחרות שלנו בסידני כאן.

איזאקאיה דומה לפאב יפני. בדרך כלל הם קטנים במיוחד – אלה שחקרנו בקיוטו, אחת הערים הוותיקות ביפן, היו קטנות ביותר. לחלקם היה מספיק מקום לחצי הרבה אנשים.

אבל ענק או קטן, ישן או חדש, איזאקאיה ביפן הם תמיד מיקומים מדהימים לשבת, לשתות כמו גם לנשנש לאכול. יש לנו סיפורים כל כך מצחיקים של כשהיינו ביפן לפני זמן מה, על ישיבה באיזאקאיה המדברת עם המקומיים – אותנו ללא כישורים יפניים, המקומיים בלי שום אנגלית, אולם כולם צוחקים מאוד.

שרק איזאקאיה, התגובה החדשה ביותר של סידני לחוויה היפנית הייחודית הזו, היא הטובה ביותר במחוז המזון המזרחי המתפתח בעיר בכיכר העולם.

בדרך כלל יפנים, המיקום הזה לא נראה כמו מבחוץ ברמת הרחוב, אולם בפנים הוא דמוי TARDIS כמו גם מופיע באמת תופס שלוש סיפורים.

הלכנו כמו הקומה העליונה במעלית הזכוכית (אין הערות של וונקה, תגיד תודה לך) כמו גם התיישבנו בתא האישי שלנו לבוש במבוק.

כל שולחן בכל קומה מצויד בתפריט של מסך מגע בו תוכלו לרכוש כמה שתרצו כמו גם אנשי ההמתנה להביא אותו לכם מהר יותר מכפי שתוכלו להקיש על בקשותכם! כמו כן אתה יכול לבקש את ההוצאה על המסכים הללו, וזה רעיון יוצא מן הכלל.

זה תפריט מקיף בשראק. נכון לשורשי איזאקאיה, רבים מהאוכל כאן הוא בסגנון טאפאס בכך שאתה מקבל מבצעים נהדרים של צלחות סיביות לחלוק.

היינו כאן לארוחת ערב אז רכשנו חמש או שש מנות:

בטן החזיר האיטית מבושלת בסויה כמו גם מרק מירין

רך מושך בצורה מושלמת, זו הייתה מנה טעימה. התרשמתי שאולי אוכלת את זה עם מקלות אכילה. בסופו של דבר שתיתי את המרק עם כף שהמלצר סיפק מהורהר.

חתיכות החציל המטוגנות בשמן עמוק המוגשות עם מיסו אוכמניות נפלאות

פריך מבחוץ, דבילי כמו גם רך באמצע זו הייתה מנה יוצאת מן הכלל. מיסו האוכמניות היה טעים באופן מפתיע, כמו גם עבד היטב עם החציל.

לשון השור המבושלת באיטיות בממרח עגבניות, האצ’יו מיסו כמו גם מרק סויה

זה שעלול להתעמת, זה מוגש בפרוסות 3 מ”מ כמו גם הבשר הרך ביותר שתאכלו. המרק סמיך כמו גם לבבי, כמו גם גורם למנה מנוהלת בנדיבות.

השרימפס המטוגן בשמן עמוק עם מאיו ווסאבי

אלה כמו סרטני מוסד, אז אתה אוכל את כל העניין. אתה מקבל גם כמה כמה, אז זו מנה בעלת ערך טוב. כמו גם כן, גם טעים במיוחד!

הסושי של Unagi nigiri צלופח

חתיכות צלופח בגריל במרינדה עסיסית על מיטות אורז סושי. אם אינך אוהב את הרעש של צלופח, שמו האמיתי הוא unagi. הרבה יותר טוב זה לא. אתה מקבל רק שלוש חתיכות מזה, עם זאת זה כל כך טעים, כמו שאתה מקבל חתיכת דגים בגודל נהדר בכל מנה.

צדפות הוקאידו כמו גם סושי הר הגעש

הסקאלופ נצרים כמו גם מוגשים עם רוטב יפני כמו גם סושי הר הגעש הוא הרבה יותר מפולת של דגים, רוטב, רוטב כמו גם טעם. עם זאת, למרות שאלו היו טעימים, סביר להניח שלא היינו רוכשים אותם שוב במחיר.

האוכל כאן קצת יקר – כפי שהוא נמצא בהרבה איזאקאיה ביפן – עם זאת אלוהים שלי זה טוב!

רשימות המשקאות, לעומת זאת, מלאות בחיסכון. במיוחד הקוקטיילים. לגברת רומנטיקה היה משקה תועלת הדרים של אומנויאדו יוזושו שהיה טעים כמו גם 8 $ בלבד.

הלכתי על בירה אורז מלאכה יפנית (בירה אורז?) כמו גם אהבתי אותה לחלוטין. אם אי פעם תראה בירה של Echigo Koshihikari בתפריט בכל מקום, רכוש אותה.

כמו כן ניסיתי את התועלת המיוחדת של המסעדה ‘קוזורו’. זה מיושן במארקי אלון במשך 10 שנים כמו גם יוצא לטעימה כמו סקוטש משובח במיוחד. זה מדד של 25 $ A (גדול), עם זאת זה מאוד טוב מאוד.

זהו מקום ליל תאריך פנטסטי למקום אחר לאכילה. הייתי אוכל את כל מה שרכשנו הלילה שוב בדופק לב, כמו גם אני בטוח שגם הדברים האחרים בתפריט הם פנטסטיים.

הטיפ החם שלנו: בקש לשבת בקומה העליונה כשאתה מזמין; הדוכנים טובים כמו גם פרטיים.

שרק איזאקאיה

פתוח: שני-שישי: 11.30-15:00 ואז 17:30-01:00; שבת: 17:30 – 01:00; שמש: 17:30 – 22:00

רחוב פיט 371
סידני
NSW 2000
T: 02 8084 3341
W: Sharak.com.au
FB: @Sharakizakaya

מה המנה היפנית המועדפת עליך? האם יש לך מסעדה יפנית מועדפת? ספר לנו בתגובות!

תמונות מאת גברת רומנטיקה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post החיים בחווה ביקב Hatted Hunter – Margan Wines in Broke, NSW
Next post מאפיית שוורץ פטיסרי, מפלי וונטוורת ‘ – העדיף של המקומיים