היכן לשהות בסידני – בית הארחה של אלביון, סארי הילס

תחוב משם במבוך של סארי הילס, Bit Albion Home Home מוסתר כמו הרבות הרבות כמו גם בתי הקפה של פרבר הסידני של היפ. מלון חנות זה מציע כל כך הרבה יותר ממיטה ללילה בחלק מסידני שתמיד חסרות אפשרויות לינה.

סארי הילס – ככל הנראה הפרבר הכי מגניב של סידני – יושב ממש על המרחב שבין העיר כמו גם הפרברים המזרחיים של סידני לכיוון החוף. זה החלק של סידני שקראנו לבית במשך למעלה מעשור, כמו גם הוא מחזיק מיקום קרוב לליבנו.

ממטרופוליטן גרגירי ועד אורביין ג’נטרי, סארי הילס ראה הצעה מצוינת לשינויים מהירים בשנים האחרונות.

וימיו של העבר העגום והמעורר של סורי הילס עדיין מרחיקים את חצי התלבושת המותאמת של ימינו. סביר להניח כי הקצה הזה שהפך את הפרבר הספציפי הזה לכל כך חביב.

במשך זמן רב זה היה החלק הגדול שלא נחשף בסידני – אולם עכשיו די כולם מבינים על זה.

זה לא הפסיק להיות מגניב. למעשה, ישנם יותר בתי קפה ברים קטנים כמו גם מסעדות שנפתחות מאי פעם.

עם זאת, הדבר היחיד שסורי הילס היה חסר במשך זמן רב היה איפשהו להישאר בכושר את שאר האסתטיקה של ההיפסטרים של הפרבר הבולט הזה.

עכשיו יחד עם הברים המגניבים ביותר כמו גם המסעדות בסידני, כמה ממלונות החנות המגניבים צצים.

אחד האזורים הללו הוא בית ההארחה של Bit Albion.

התבונן סביבנו כשאנחנו הולכים איתך עם הסרטון שלנו.

בית הארחה הקטן של אלביון

ביקור בבית האורח של Bit Albion מרגיש כאילו נכנסת לסוד אזורי. אין שום אינדיקציות לכך כמו גם כשאתה הולך בסמטה קטנה, תראה כניסה קטנה שמסתיר את הסולם האמיתי כמו גם את הסגנון להתגלות בפנים.

עם תערובת של יופי משנות העשרים כמו גם בוהמה של שנות השבעים, Bit Albion Home הוא מלון החנות המושלם שמתאים לפרסונה של סורי הילס כאילו הוא תמיד היה כאן.

המעצבים מיזרים את הישן עם החדש, והניבו תערובת מושלמת מהמדשאה המוסד הישנה כמו גם מבני הכנסייה בצד הדרומי לבניינים החדשים בצד הצפוני.

ולמרות שהסגנון מגניב במיוחד, קבלת הפנים חמה ביותר ככל שאנו מגיעים. ה- Bit Albion עדיין מטפל בכדי לספק את הנוחות ההיא של בית מחוץ לבית.

החדרים

יש מגוון סוגי חלל שונים הפרוסים על פני הבניינים – החל מכריות תאונות קטנות למשך לילה בעיר וכלה בסוויטה של ​​”ביג אלביון” של אלביון, שם תוכלו להירגע כמו גם להישאר זמן רב יותר.

בחלל הבסיסי שלנו היה מיטה גדולה, חדר אמבטיה נדיב עם אמבטיה בודדת מקסימה כמו גם מקלחת גשם מדהימה, כמו גם אחת הטלוויזיות הגדולות ביותר שראינו בחדר במלון.

כמו גם נראה טוב, המרחב הבסיסי שלנו הוא גם מתפקד יפה. טיפול רב נכנס לפרטים ממש כאן כמו שהוא מראה.

יש שטח מספיק במרחב שלנו להירגע וגם לעבוד. השירותים כוללים חלוק כמו גם נעלי בית, פינוקים נפלאים מ- Whisk & Pin, T2 תה כמו גם קומקום מטבח.

שירות כמו גם מתקנים

משם אתה בודק פנימה, יש טרקלין שקוע באזור הלובי כמו גם פטיו קטן בחוץ בו האורחים יכולים גם להירגע.

יש גם מרפסת גג מקסימה, שממנו תוכלו אפילו לראות את הבית הישן שלנו! ריהוט הברזל המחושל מספק לאזור תחושת קיץ פריזאית למדי.

למטה תוכלו לגלות מכונת אספרסו, חופשית להשתמש בכל סוג של זמן ביום בנוסף לסרגל הכבוד הכי חמוד. הוקמו כמו תחנת Mixolog של Bar Little Bar, תוכלו ליצור משקה מעורב או אם אתם מרגישים עצלנים, תוכלו לשפוך את אחד המשקאות המעורבים שלפני התערובת של הבקבוקים מהמקרר.

לחלופין, תפוס קצת יין או בירת מלאכה אזורית כמו גם להירגע למטה או קח אותם בחזרה כמו החדר שלך.

השכונה

ברגע שכולכם נבדקים, תוכלו לצאת ישירות לרחוב אלביון או להתייצב עם הנתיב הצדדי של Bit Albion ST, כמו גם אז יש לכם את בתי הקפה, הברים הטובים ביותר של סידני, כמו גם מסעדות במרחק הליכה.

אם אינך בטוח לאן ללכת, המלון ישתף בשמחה הבנה פנימית מהרישום ההולך וגובר שלהם על מקומות מגניבים Uber ליין, סעדו כמו גם להירגע. עם זאת, למעננו, עליכם לעצור אצל המקומי הישן שלנו, הרויאל אלברט, כמו גם לנסות כמה בירות מלאכה אוסי מצוינות, כמו גם לדגום את הכופתאות ראויות הזילויות שלהן כמו גם המבורגרים.

בית הארחה הקטן של אלביון

רחוב אלביון 21 ביט 21
סורי הילס, סידני
#littlealbionguesthouse

אנו שמחים לראות את הבסיס של הלינה בסארי הילס צומח כמו גם אם אתה מטייל פנאי או בסידני לעסקים, בית האורחים של Bit Albion נמצא במקום מבריק.

אנחנו מעריצים ענקיים של Staycations ואוהבים לשחק תייר בעיר שלנו. היה משהו כל כך נהדר כמו גם מנחם להיות שוב בשטח האדמה הישן שלנו סארי הילס, שאתה מרגיש כמו מקומיו

אנו מוסיפים את בית האורח של Bit Albion לרישום שלנו היכן להישאר בסידני ואנחנו בהחלט מציעים לך לבדוק את זה בפעם הבאה שאתה מחפש להישאר בעיר.

ואם רצית להפוך אותה לאחת השהות המרהיבות ביותר, אפשר לשכור את כל המיקום. אתה יכול להזמין את הבית ישירות או באמצעות שותפות ראשונה עולמית עם Airbnb (לחץ על קישור זה כדי לתפוס כמה היסטוריית אשראי Airbnb).

אנו עשויים לדמיין את שכירת הבניין כולו לחגיגת יום השנה האגדית או יום הולדת מיוחד בו כל האורחים שלכם עשויים לחגוג עד הלילה.

האם אתה אוהב שהייה בעיר שלך? האם ללכת לסידני ברשימת המכולות שלך?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 30 משקאות מעורבים תוך 30 יום – יום 12: הקוסמופוליטן
Next post רשימת המלונות המתקדמים הטובים ביותר בתאילנד