13 סיבות לסתיו כמו עם קוסטה בראבה, ספרד

קייט ההרפתקנית מורכבת מקישורי שותפים. אם תבצע רכישה עם קישורים אלה, אני אביא פיצוי ללא כל הוצאה נוספת לך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

קוסטה בראבה עשויה להיות מאוד הטריק הכי טוב בספרד. בספטמבר הקרוב ביליתי באזור זה בקטלוניה בפעם הראשונה אי פעם, כמו גם פוצצתי בגלל היופי העצום שלו, מגוון הדברים לעשות, כמו גם האירוח החם שלו.

מחופים לערים, מג’מון ועד עגבניות, קוסטה בראבה מלאה כל כך הרבה אוצרות – כמו גם אם אתה דומה לי, אתה תסתיו כמו בקוסטה בראבה במהירות.

להלן 13 סיבות לסתיו כמו עם קוסטה בראווה:

קו חוף פראי

ראיתי את חופי קליפורניה, קרואטיה, כמו גם את איי פארו, כמו גם את קו החוף המדהים של קוסטה בראבה מכה את כולם. גלישה דופקת, סלעי בר כמו גם חופים סנסציוניים מנקדים את הנוף – אי אפשר לא לרצות לצלם את כולם!

לאן ללכת: Lloret de Mar. זה אולי נראה כמו עיירת חגיגה שחוקה, אולם טיול החוף מרהיב לחלוטין. הצילום הזה הוא רק אחד מהרבים.

חופים

לא רק חופים – חופים מדהימים לחלוטין. היו זמנים שהדהים אותי שהחופים האלה באמת היו בספרד כמו גם לא בתאילנד! תוכלו לגלות חופים גדולים, רחבים וחוליים נהדרים למשפחות, בנוסף לחלקם נטושים הרבה יותר כמו גם יוקרתיים. וחופי עירום? לא מעט, החברים שלי. לא מעט.

קרא עוד: בדיוק כיצד לאבטח את חפציך האישיים על החוף

לאן ללכת: חופי טוסה דה מר. טוסה מדהימים לחלוטין, במיוחד המפרץ הנסתר, כמו גם העיירה מקסימה גם כן.

עיירות קטנות ומקסימות

קוסטה בראבה היא הרבה יותר מסתם חופים. כמו כן, זה בית לעיירות ימי הביניים המקסימות שעוסקות בערעור כמו גם לסביבת העיר הקטנה – שלא לדבר על הצילומים הטובים ביותר. כאשר השמש תגיע קצת יותר חזקה, העיירות האלה עושות מפלטים מקסימים.

לאן ללכת: besalù. אהבנו את זמננו בבית הבלוגים של Besalu, כמו גם בסאלו היה המיקום הטוב ביותר לספוג כמה ימים.

הרים

כן, יש גם הרים בקוסטה בראבה! הם באמת מרגלות הפירנאים. נכנסנו ליער כמו גם טיול אופניים אלקטרוני, שהיה פשוט פנטסטי, מכיוון שה- Ebikes סיפקו לנו קצת Oomph נוסף כדי לקום את הגבעות. אתה יכול פשוט לרדת גם במורד, אם תרצה.

לאן ללכת: מונטסני. זהו מיקום יוצא דופן להתחיל לבדוק את ההרים שמנקדים את האזור הזה.

מגדלים אנושיים

כן, מגדלים אנושיים! קוסטה בראבה היא חלק מקטלוניה, כמו גם זו אחת מקטלוניה של הרבה יצירות פופולריות של אמנות ביצועים. בדרך כלל זה ילד שיוצא בחלק העליון ביותר, כמו גם אני מאמין שלבי היה בפה שלי כשנהניתי מכל אחד האנשים האלה! (אין דאגות. הצעירים חובשים קסדות.)

היכן לראות את זה: Girona היא האפשרות הטובה ביותר שלך להופעות מקוונות.

מזון

אלוהים אדירים, האוכל בקוסטה בראווה מדהים! כל הזמן שהייתי שם, הרגשתי כמו האדם הגרגרני בשבע שהאכיל את הכוח למוות. הם אוהבים את האוכל שלהם בקוסטה בראווה כמו גם שהוא כל כך טעים. צפו לפרסום מלא על אוכל בקרוב.

מה לנסות: פאן קטלנית (לחם עם עגבנייה כמו גם שמן), פירות ים טריים, פטה, קלמרי מטוגן להפליא, ריזוטו עם סרטן קוצני, קרמה קטלנה לקינוח, כמו גם טונות על טונות של ג’מון כמו גם עגבניות!

מלונות מעצבים

קוסטה בראבה היא בית לכמה מלונות פנטסטיים. זה שאהבתי את הטוב ביותר, מלון סנט פר דל בוסק, היה אחד בו לא נשארנו, עם זאת אהבתי לחלוטין את העיצוב האמנותי שלה! בתמונה למעלה נמצאים פנסי זכוכית התלויים במדרגות המדרגות. היו גם כיורים שנחצבו מגושי עץ ענקיים, צואה תוססת מעט, כמו גם מיטות שהופיעו כמו נשיקות הרשי. זה מבודד, אולם המלון עצמו הוא קטע יעד.

לאן ללכת: מלון סנט פר דל בוסק! כמו כן אהבתי את הג’קוזי בחדר במלון Balneari Prats בקולדס דה מלווללה, כמו גם את הקצה הגבוה המשתרע של מלון גיטרט מונטריי בלורט דה מאר.

גירונה

כבר אמרתי לך בדיוק כמה אני אוהב את גירונה. תאמין לי – העיר הזו היא משהו מיוחד, כמו גם אני מופתע שהיא לא מקבלת הרבה יותר הצפה מתיירים בברצלונה. זה אמור!

מה לעשות: קבל ג’לטו ברוקמבולסק, כמובן!

שמש זורחת

קום מוקדם מספיק כמו שתשמח שעשית. השמשות כאן מדהימות.

שקיעות

כשמצב מזג האוויר צודק בדיוק, העננים נראים כאילו העולם עומד להסתיים. בשיטה הטובה ביותר האפשרית.

גנים בוטניים

כשאתה מיוצר עם החוף, הקדיש את אחר הצהריים בגנים הבוטניים בלורט דה מאר. הגנים יפים, הכוללים גרם מדרגות היחיד באירופה מכוסה לחלוטין באייבי, כמו גם יש נקודת מבט המשקיפה על חוף עירום. (רק אומר. קצת pnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post קאובוי למעלה! ברוך הבא לוויומינג
Next post האם מאוחר מדי לעשות את זה כבלוגר נסיעות עכשיו?