קאובוי למעלה! ברוך הבא לוויומינג

לאחר פרידה דומעת למשק הבית שלנו (בילינו את החלק הראשון של המגה טיול שלנו בקמפינג בגבעות השחורות של דקוטה הדרומית עם משק הבית שאנחנו לא רואים לעתים קרובות מאוד), אנו פוגעים בדרך אליו יום 1 מתוך עשרת הכוננים הציוריים המובילים שלנו בנסיעת הכביש הצפונית של רוקיז. בהתחשב בכך שזה כל כך מלא, אנחנו פשוט קוראים לזה “רוקי או חזה 2010”. המטרה שלנו היא להניע את כל 10 מתוך עשרת הכוננים המובילים בין עכשיו כמו גם ב -3 באוגוסט.

עיגול את סיור הנהיגה של חלוקת היבשת

אנו נוסעים מערבה מהדקוטה הדרומית כמו גם פוגעים בוויומינג, מדינת הבוקרים, בדיוק בזמן לארוחת הצהריים. למרבה המזל לכולנו כמו מדינת מוסדות ישנה מכיוון שלרדיו לא נראה שיש אפשרויות אחרות. היום אנו מטיילים במעגל את סיור הנהיגה של היבשת. כונן זה מדגיש את מיטב ויומינג-כולל פארקים לאומיים, מוזיאונים, רודיוס, שבילי פיוניר, שבטים ילידים אמריקאים, נוף שומט לסת, כמו גם חיות בר תוססות. משק הבית שלך עשוי לראות את אזור הקבורה השמועה של סאקג’אווה על הזמנת ההודי של נהר הרוח או ללכת בעגלה היסטורית שוטרים על שביל אורגון. לחלופין, אתה יכול לבחור לטייל כמו גם למחנה על חמישה מיליון דונם של אדמות ציבוריות. הכל קשור לחוות את מהותם של הרי הרוקי וויומינג לאורך חלוקת היבשת. טיפ: מלאי אספקה, נעליים, כמו גם ציוד בהילוך שאנחנו ולחץ על רץ.

תרמופוליס

משיכת קרוואן זקוקה לעצירה רגילה לגז כמו גם לנהוג איטי מהרגיל. זו אחת השמחות של טיול דרכים – עצירה מחוץ למקומות השיטה שאיתם היית מכה בשיטה שלך למשהו גדול יותר כמו גם טוב יותר. כמו תרמופוליס. בית למעיינות החמים המינרליים הגדולים בעולם, Thermopolis דומה לעצירה בדרך 66. מה שלא יהיה קצת דהוי כמו גם מחויב בצורה אקסטרווגית. התחל בבית Bath ציין, כמו גם לומר בזכות הסכם משנת 1896 עם השושון כמו גם שבטים ילידי אמריקה של ארפאהו המספקים גישה ציבורית חינם למעיינות החמים כאן. הנה אחת סיבה להביא איתך את הסבים והסבתות לטיול בכביש: המקורה וגם מחוץ לבריכות השריה (אין שחייה!) זקוקים לבגדי ים, עם זאת יש בגדים אמבטיות אישיים אופציונליים שבהם יש לך פרטיות.

אם זו לא רק עצירת בור, בדוק את צלול הכוכבים כמו גם בבריכות טיפי לכיף של כל היום עם מגלשות מים, כמה בריכות כמו גם ג’קוזי. ה- Thermopolis Hot Springs Park Park הוא הפארק המצוין ביותר עם טרסות קשת, הגשר המתנדנד כמו גם האביב הענק הוא כמה מהאטרקציות העיקריות. צעירים יאהבו לראות את הבופלו (זהו בית לעדר המרכזי עבור פארקים מפרטים ויומינג) כמו גם שיש קמפינג בשפע, דיג כמו גם את מרכז הדינוזאורים של ויומינג כדי לעורר כמה רגעים אקדמיים.

מרכז הדינוזאור של ויומינג הוא קומפלקס של 16,000 מטרים רבועים באגן הקרניים הענק של מרכז ויומינג. הוא כולל מוזיאון ברמה עולמית, אתרי חפירות עובדים כמו גם מעבדת הכנה עכשווית כוללת. טיולי אתרים פרשניים מאפשרים למבקרים ללכת באותה קרקע כמו דינוזאורים קדומים כמו גם ליהנות כאשר מדענים מחסלים מאובנים מאתרי קבורה. בהסדר מיוחד, אנשים כמו גם משקי בית יכולים לעבוד יחד עם מומחים מיומנים למשך יום. המוזיאון פתוח מדי שנה, חפר טיולי אתרים ככל שמצב מזג האוויר מאפשר.

Meeteetse

באמת אחד מאותם מיקומים שבהם אתה ממצמץ כמו גם מתגעגע אליו לחלוטין, MeetEetse נמצא 30 מיילים דרומית לקודי. אכלו בבית הקפה Parlor Outlaw כמו גם בבר הבוקרים. זהו בר הקאובוי המקורי, כמו גם בוץ קאסידי בילה את זמנו היחיד בכלא לאחר מעצר בבר זה בגניבת סוס. הקפה הובן עבור סטייק באפלו מטוגן כמו גם פריטי תפריט באפלו אחרים, בית הקפה ידידותי לילדים (שטח אחורי בערבים מחוץ לבר) כמו גם הטיילת מעבר לרחוב תגרום לחוק החוק שלך להרגיש כאילו הם באמת הולך בהליכה. אמהות תרצות לעצור בשוקולטייר של Meeteetse עבור השוקולד הדקדנטי ביותר בוויומינג. יש גם פארק קרוואנים כמו גם כמה אפשרויות לינה אם אתה רוצה לבלות את הלילה.

קודי

אנו מופיעים באיחור בקודי כמו גם נכנסים אל שטח הקמפינג של Gateway. פארק ללא סלסולים, קמפינג Gateway הוא הטוב ביותר ללילה או שניים בזמן שאתה נהנה מקודי. בחר מתוך קמפינג באוהל הקמפינג, חיבורי חשמלי בלבד או מלא. בבית האמבט יש המון מקלחות כמו גם שירותים (אין מחכה בבקרים קדחתניים) כמו גם הפארק נקי כמו גם שקט. זה גם קרוב לשטח הרודיאו. היינו שחוקים באותה מידה כמו גם הפכנו את האורות לאחר הקמת הקרוואן. מבצעים נהדרים של פעילויות מחר בקודי, כמו גם הרודיאו של קודי נייט עולה עד 22:00 ומאוחר יותר, כך שאנו דרישה לישון קצת!

קָשׁוּר

בוחן את ג’קסון הול, וויומינג מה לא אוהב ב -4 ביולי? זיקוקים כמו גם אבטיח, מצעדים כמו גם פיקניקים. השנה ה- Rnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post כיצד להשיג ויזת נופש טורקמניסטן בלונדון עבור אזרחים בריטים
Next post 13 סיבות לסתיו כמו עם קוסטה בראבה, ספרד