סיכום חודשי של AK: ינואר 2022

קייט ההרפתקנית מכילה קישורי שותפים. אם תבצע רכישה עם קישורים אלה, אני אביא פיצוי ללא כל הוצאה נוספת לך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

ינואר 2019 לא היה הטיול הראשון שלי במקסיקו – עם זאת זו הייתה הפעם הראשונה שלי שנמלטת בחורף במקסיקו. נסעתי לאיסלה הולבוקס כמו גם למרידה כמו גם אהבתי את זה כל כך, חזרתי למרידה לאינטרנט במשך חודשיים בחורף 2020, עמדתי על ידי חודש של יותר מסעות מקסיקו.

מקסיקו לנצח, חשבתי. בכל חורף אני הולך לבוא לכאן.

ואז הגיעו 2021. מצבים קובידיים היו גבוהים בשמיים; חיסונים הוצעו רק לעובדים רפואיים, כמו גם לואיס החתול היה חולה ביותר עם FIP כמו גם בדרישה של זריקות יומיומיות. לא היה דאגה שצ’רלי כמו גם אני נשארתי.

מה שהפך את החורף 2022 ליותר מיוחד. משולש Vaxxed, מוקדש להסתיר בתוך הבית שלך כמו גם עולה כמה שיותר זמן בחוץ, נחתנו בחלק חדש של מקסיקו: פוארטו ואלרטה, ג’ליסקו.

וזה היה כל כך טוב לעזאזל. המוזיקה! האוכל! החופים! אפילו משאיות הפרסומת הרועשות שימחו אותי כל כך.

נהנה מהחוף בסן פאנצ’ו, נייארית
יעדים שביקרו בהם

פוארטו ואלרטה, לאס פינטס, קווימיקסו, ילפה, סיאוליטה, סן פנצ’ו, קורל דל ריסקו (פונטה דה מיטה), בוקה דה טומטלן, בוקריאס, כמו גם איסלס מריאטה, מקסיקו

נוף של פלאיה לוס מוארטוס בפורטו ואלרטה ממזח לוס מוארטוס
עיקרי הדברים

להתבונן כמו גם כמו פורטו ואלרטה לעומק. חודש נראה כמו טיול ארוך – עם זאת זה באמת לא כשאתה מגיע לשם כמו שהזמן מתחיל לעוף! במיוחד אם אתה עובד לאורך כל הדרך. מאז זה עשיתי המון מחקר מחקרי מראש כמו גם הבנתי את סדר העדיפויות שלי כמו גם את הפוסטים שביקשתי לחבר על האזור, כמו גם הפילתי כל מה שברשימה שלי.

פוארטו ואלרטה היה בסיס מצוין באמת – אם כי בכנות חזרתי כמו גם הלאה בדיוק כמה אהבתי את זה! קצת נדהמתי עם ההגעה כשהבנתי שזו, למעשה, עיירת נופש, אולם לאחר שההמונים השנה החדשה התדלדלו כמו שהיא הרגישה יותר בר -חיים.

חלק ממנו היה לחיות בחלק האחורי של זונה רומנטיקה-אני מאמין שזה נחשב טכנית על אלטאוויסה-אזור שהוא הרבה יותר אזורי כמו גם הרחק מחיי הלילה המטורפים, ובכל זאת רק 10 דקות הליכה מהחוף.

בקרוב אלחבר הרבה יותר על פורטו ואלרטה, אולם אני אציין שכמה מהדגשים המובילים היו טיולים לאורך החופים מדרום לעיר, בביקור בגנים הבוטניים של ואלרטה, הליכה במלקון, עם טיול אישי בילפה כמו גם קווימיקסו, רואים לווייתנים כל הזמן ללא שום מאמץ, כמו גם לחוות את החוף הנסתר באיסלס מריאטה, שם אתה שוחה עם פתח צר לחוף בחוף במערה עם גג פתוח.

חיי לילה בסאוליטה
טיול בסוף השבוע לסאוליטה כמו גם לסן פנצ’ו. ביקרתי בסיאוליטה 10 שנים אחורה כמו גם התרגשתי לראות בדיוק איך זה השתנה. בכנות, זה אזור חגיגה כזה של אלף שנה עכשיו! אני מציין את המילניום מאז שהיה בעיקר בשנות העשרים המאוחרות עם המקום המוקדם-ארצי, כמו גם הברים שיחקו את הלהיטים של בית הספר התיכון שלנו, בתיכון, כמו גם בשנות המכללה. שמעתי יותר היפ הופ בסיאוליטה מאשר בכל מקום אחר במקסיקו, אי פעם.

סן פנצ’ו, רק 10 דקות מסיוע, כל כך מצונן, אומנותי כמו גם מוזר. כמו גם החוף הרבה יותר טוב לשחייה מאשר סיאוליטה, שם הגולשים שולטים. עשינו היסטוריה מהנה כמו גם סיור ברכיבה על אופניים.

להגיע לבלות עם חברים. סיבה ענקית לכך שפנינו לפורטו ואלרטה ממש במקום הראשון. כמו כן היה כל כך נחמד לעשות זאת במזג האוויר הקיצי!

גנים בוטניים של ואלרטה, טיול בוקר מצוין
אתגרים

אני מעדיף למעשה לדפוק עץ כשאני מחבר את זה, אולם זה היה חודש חלק במיוחד. שום דבר לא גרוע ברצינות קרה.

עשיתי שפיכה מדהימה בהילוך איטי על אבני המרצפות הבוציות בסיאוליטה, נופלת על התחת שלי מול קהל. כמו גם יום אחד היה לנו סערת גשם כל כך גרועה עד שהפילה את השנאי ברחוב שלנו, כמו גם את הכוח שלנו, במשך שעות.

ואני מתגעגע לחתלתולים שלי בצורה אדירה וגם מרגישה אשמה על כך שהשאירו אותם מאחור. עם זאת הם אוהבים את החתול שלהם לאורך זמן, ידידנו הטוב ג’ון, כמו גם מתכרבלים כמוהו כל הזמן! (אני מקווה שהם לא נכשלו בנו.)

זה קשור לזה של Challnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post רשימת המלונות המתקדמים הטובים ביותר בתאילנד
Next post 10 דברים מדהימים לעשות במקאו [עם סיורים מוצעים]