החיים בחווה ביקב Hatted Hunter – Margan Wines in Broke, NSW

מחווה לשולחן מתחת למאה מטרים. ככה בדיוק מריגן יינות מנהלים את המסעדה שלהם. הנה הרבה יותר על יקב עמק האנטר המדהים הזה – היינות שלו, השפים שלו, האוכל שלו כמו גם הפילוסופיה שלו.

אני שואל שהגיע קודם. האם אזורי היין האדום של אוסטרליה היו תמיד מדהימים או שהכרמים מייצרים את היופי שלהם? אולי שניהם.

אולי זה שני היפים המנוגדים של אותם בלוקים מדויקים של קווים מקבילים ידועים מעורבבים עם פיליגרן של נהרות כמו גם נחלים שהתגלגלו על גבעות ורדנטיות.

כך או כך, עמק האנטר, כמו גם מגוון היקבים המדהימים שלו, המתכנסים סביב הספים החדים של מגוון ההרים האחורי הפגוע מייצרים סצנה אידילית.

יינות מרגן-החווה בחווה בתוך יקב ברמה עולמית

ליסה כמו גם אנדרו מרגן הקימו את אחוזת היין האדום המפורסם שלהם בשנת 1996. עם זאת, מרגן יינות הם רק מעט הקרחון שאנחנו יכולים לראות. רומנטיקה בקולג ‘, חיים בצרפת כמו גם מספר רב של יקביו המפורסמים של עמק האנטר, הביאו את ליסה כמו גם את אנדרו לנקודה זו.

זה כמו גם התלהבות מחקלאות, אירוח כמו גם מהסביבה.

ושלושת העמודים האלה שהשוליים פיתחו את עולמם בהצגה בצורה כה ברורה מהרגע שאתה הופך לכונן מרופד העץ של האחוזה שלהם.

מחווה למטבח

כאשר העין שלך מובילה לאורך השורות כמו גם שורות של ענבים טוויגי עם הזקיף שלהם מוגברת של שיחים עומדים, אתה מבחין בחלקה שהוקצה.

במקום הגדודים שנרכשו של סמילון, שרדונה, ברברה כמו גם מרלו הם גדוד של חיילים שונים – צבא שגוי שעובר על יומו.

בתוך המתחם, תרנגולות צועדות סביב קרקע המצעד שלהן מפוזרות בעצי הדרים נמוכים ואילו קווי אפונה שלג כמו גם היווצרות סבר הכסף בקרבת מקום.

תיל חממה מקושתת ארוכה, שתילים כמו גם מיקרו-חרבים עומדים על ידי מוכנים לפריסה למטבחי המסעדה.

צוות השברים הזה הוא הגן של מרגן – חווה במיניאטורה באמת.

אתה יכול לצאת לטיול בהיבט המעניין הזה של היקב כדי לראות מספר מרכיבים שייכנסו למנות המעודנות של המסעדה. מדובר במנות שזכו למרגאן כובע ממדריך האוכל הגדול כמו גם שבחים רבים אחרים מלבד זאת.

החווה היא גם חלק מהותי מליסה כמו גם הקמפיין המתמשך של אנדרו להיות ניטרלי פחמן באמת. מיילים נמוכים של מזון נמוך בשיטה ארוכה למטרה זו.

מקנה מידה לזנב

הלכנו ליינות מרגן כחלק מהיין האדום של עמק האנטר כמו גם חגיגת האוכל-אירוע בן חודש הפועל בכל עונת חורף לאורך כל יוני.

אז אחרי הטיול שלנו בגן אזור המטבח, פנינו אל הקירות המסוגננים אך הידידותיים של היקב, כמו גם עם דלתות משובצות גדולות.

זהו הטעימה האישית כמו גם חדר הפונקציות, מרופד בחביות יין אדום כמו גם בתבניות מיוחדות. עם זאת לא היינו שם לטעימה או לחתונה.

לפנינו היה מערך שולחן ארוך עם תנור כמו גם ציוד בישול, כמו גם העסקה הידידותית אך איכשהו מרשימה עם ג’ואי אינגרם, שף הראשי של מרגן.

השף ג’ואי היה כאן כדי להראות לנו את האמנות של פירוק סלמון שלם כמו גם להשתמש בכל חלק ממנו. הפגנת שנים של מיומנויות שהתגלו ממוסדות כמו טטסויה. ג’ואי גרם לכל התהליך להראות קל במיוחד.

כמו כן, הוא הראה לנו בדיוק כיצד לייצר מעשן ביתי כדי להעביר טעם לדגים, כמו גם להסביר בדיוק כיצד ניתן לחלץ את השרירים הקטנים כמו גם שאריות שנותרו בין צלעות שלד הסלמון-כמו גם להשתמש. להשפעה מדהימה.

אבל הטוב מכולם היה ההבנה כי חרך הסלמון שעישן לפנינו יכלול חלק מארוחת הצהריים המפורסמת שלנו.

ארוחת צהריים ביינות מרגן

בהרגשנו מושכלים (וקצת נוראים), עשינו את השיטה שלנו למרפסת למדי של דלת המרתף כמו גם לשולחן שלנו לארוחת הצהריים.

החצר פרושה לפנינו כמו גם דונם בערך של גן אזור המטבח שמעבר לפסלים, גידור כמו גם עצי זית, יכול להיות שהיינו במהירות בפרובאנס או בטוסקנה.

עם זאת, מתקרב ברקע, העסקה המפורסמת של סלע צהוב ראתה את הארוחה שלנו. חלק מהפארק האזורי של Yellomundee, התצפית הזו כמו גם הקשר שלו למגוון הגב הפגוע הם חלק מהותי בנוף עמק האנטר.

אבל ברגע זה מאוד לא חיוני כמו האוכל הטעים שלנו.

התמצית בת חמש מנות זו החלה בקערה של גבינת סטרקיאטלה, דלעת בגריל, קייל כמו גם שמן זית שחור. זה נקבע עם מרגן היל סרס היל שרדונה המסוגנן.

הבא היה ניוקי מגולגל ביד, פנקטה, מנגולד שוויצרי כמו גם בור נויסט עם פורדוויץ ‘היל מסורתי של היקב.

התרגשנו מהמנה הבאה, שראינו את השף ג’ואי מתחילה: מטבעות של סלון יופי מעושן ליןעם יקון, סלרי כמו גם פטרוזיליה. זה היה כל כך טעים כמו גם נעים באופן מוזר להרגיש שאנחנו איכשהו חלק מיצירת המנה. זה הגיע עם כוס של סרס היל אלברינו – טווח החל מחצי האי האיברי שרוכש פופולריות רבה בצייד.

הארוחה המלוחה האחרונה שלנו הייתה חזה ברווז רך להפליא עם witlof, סלק כמו גם Parsnip, שהוגש עם ברברה של סרס היל.

לבסוף, כמו גם באמת הצגת אומנות המטבח, קינוח של אפר ברי מוס, סורבה אגס, כמו גם חבוש שלוק כל אחד מעוצב לקוונלים אידיאליים. סמילון הבוטריטיס הצעיר הותאם לחלוטין למנה זו.

כאשר נהנו מהטיפות האחרונות בכוסות היין האדום שלנו, הייתה תחושה של סיפוק מוחלט עמוק כשהסתכלנו על גן הסיביות, מתוך הבנה שרבים ממה שאכלנו בדיוק הגיעו מהנקודה הזו.

אפילו הדגים מגיעים מחופי הקרוב של ניוקאסל כמו גם פורט סטפנס, כמו גם רק מספקים שדגים באופן הוגן עבור מינים שאינם מגרשים.

אחד הרגעים (רבים) מספקים של מעבר לדלת המרתף של יקב הוא היכולת להשקיף על הגפנים, כמו גם להבין שממנו מגיעה כוס היין האדום שלך.

רק תאמין בדיוק כמה הרבה יותר מספק זה להיות מסוגל לראות מאיפה גם האוכל שלך הגיע.

מרגן – יקב, מסעדה כמו גם גן אזור המטבח

דרך מילברודייל 1238,
שבר את NSW

ניתן להזמין ישירות את ההדחה כמו גם טיול גן אזור המטבח ישירות עם יינות מרגן כל השנה.

עם זאת, כל החוויה, כולל הסולם לטיול בישול Master Class עם השף ג’ואי אינגהאם, מוצעת רק במהלך היין האדום של עמק האנטר כמו גם פסטיבל האוכל.

נסענו למרגאן יינות כאורחי תקשורת עם ארץ היין האדום של האנטר עמק.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post קו חוף המפרץ מרדי גרא
Next post היכן לגלות את האוכל היפני הטוב ביותר בסידני: שרק איזאקאיה