קו חוף המפרץ מרדי גרא

בערך הפעם בכל חורף אנו מקבלים מצב גרוע של קדחת תא הנוסעים, ואומרים בזכות כוכבי המזל שלנו כמה מקרובי משפחתנו הצפוניים שנערכו לארץ התה הנפלא כמו גם במיה מטוגנת ו עם אחיינים כמו גם אחיינים לאירועי מרדי גרא לאורך השבוע בילינו בסוף שבוע ארוך ליד קו חוף המפרץ בעשיית מה המקומיים עושים: Laissez Les Bon Temps Rouler (תן לתקופות הגדולות להתגלגל)

נייד, אלבמה

עם שבעה צעירים מתחת לגיל שתים-עשרה, יצאנו ליהנות ממארדי גרא ידידותי למשפחה החל ממצעד אחר הצהריים בשבת אחר הצהריים במובייל, אלבמה, בית האירוע המקורי של מרדי גרא (להסבר פנטסטי על ההיסטוריה מרדי גרא, נבדק פרסום זה ב- Travel 50 מציין עם ילדים). מצעד המארדי גרא, המתפתל עם העיר ההיסטורית, הוא מעט כמו שיבה הביתה של מוסד גבוה. עם להקות כמו גם כוחות ריקוד, מועמדים פוליטיים, כמו גם צפים שנכבשים על ידי צעירים רבים יותר מאשר מבוגרים, משקי בית יכולים לקנות זחילה אזורית מגרקירי אוכל (או סוכריות כותנה של 2 דולר מהספקים שדוחפים עגלות מכולת למעלה כמו גם ברחובות).

במציאת אזור חניה לרכב עם קלות בני משפחה, הסברנו לילדים מבנים היסטוריים, כולל פורט קונדה וכן מבני מתקני אחסון בהם עבדים המופיעים מאפריקה כמו גם נמכרו לבעלי מטעים. וודאו כמו גם לחפש את הסמנים ההיסטוריים, כמו גם את ה- Moonpie החשמלי של 600 פאונד מעל פינות פרנציסקוס הקדוש כמו גם רחובות סנט ג’וזף (ירידת הירח היא חלק מהירח על חגיגת הסילבסטר הנייד).

חוף פנסקולה, פלורידה

כשהשאירו את המצעד עם מה שרוב הקנאים של מרדי גרא היו חושבים על חרוזי קולקטון מצערים, ירח, מטבעות, כמו גם על צעצועים, יצאנו לחוף פנסקולה, פלורידה על עמידה אחר הצהריים (ראשון). יותר קהל “חופשת אביב”, מה היה חסר המצעד הנייד בסוואג, חוף פנסקולה פצה בפליל הכללי. עם חובבי המצעד מחופשים בחרוזים, תלבושות, כמו גם אספנות נושא (הורים, שנבדקו בין הקווים כאן), חגיגת החוף החלה הרבה לפני הגעתנו המאוחרת. גילוי חניית מכוניות היה קצת גורם לחץ, אולם למרבה המזל ארזנו עגלת עגלת כמו גם עגלה להובלת צעירים כמו גם למקום הצפייה במצעד שלנו.

טיפ אחד להורים עם ילדים צעירים יותר, הוא לתכנן הפסקות בית עם הרבה זמן למקרי חירום בחדר האמבטיה (אין הרבה מקומות נהדרים לשינוי חיתול לאורך הרצועה). וודאו כמו גם להביא חטיפים כמו גם מים (וקרם הגנה/כובעים), מכיוון שתוכלו לחכות במהירות עד שעתיים למצעד להתחיל. רוב הציפים ניגנו מוזיקה רועשת כמו גם זרקו מוצרים הרחק אל הקהל (יש אנשים שעמדו הרחק משערי המטאל לנקודת תצפית טובה בהרבה) כמו גם קציני הרשויות באופנועים היו מירוצי דראג כמו גם במורד הרצועה עם סירנות פיצוץ מלא. במקום זאת, למעשה ארוז לזימים עם חרוזים כמו גם ממולאים בירח של טעמים מגוונים, טכניקה אחת לקבלת מבצעים נהדרים של בעלי חיים ממולאים כמו גם חרוזים “טובים” היא להביא אחיינית מקסימה עם שיער בלונדיני מתולתל.

קָשׁוּר

10 חגיגות החורף המובילות עבור משפחות, כמו גם ליהנות מספורט החורף כמו גם מחגיגות באחד מפסטיבלי החורף הללו. היה קשה לבחור רק 10 חגיגות מובילות השנה, ולכן רבים מהמועדפים שלנו צומחים כמו גם הוספת פעילויות. אלה הבחירות המובילות שלנו לשנת 2011.
10 בינואר 2011 “מצעדים”

ה- 10 המובילה ב -4 ביולי זיקוקים 2011 יום הולדתו של אמריקה פשוט לא סה”כ ללא זיקוקים. בכל שנה אנו בוחרים את עשרת המיקומים המובילים שנרצה לראות כמה זיקוקים. כאן הבחירות השנה. (אל תזכרו לראות גם את הזוכים בשנה הקודמת.)
2 ביוני 2011 ב”נסיעות עונתיות ”

סעודה משפחתית בחופי מפרץ, אלבממיקס שמש חלק אחד עם כמויות שוות של חול לבן, אוויר צח, כמו גם חופי המלח וחופי המפרץ, אלבמה תביא את התיאבון שלך בדקה של ניו יורק. עם מקומות אוכל בשפע כמו גם סיכוי אינסופי לאוכל ים טרי, אזורי, אכלנו את השיטה שלנו במורד קו החוף עם אוכל ידידותי לילדים …
2 בנובמבר 2011 ב”אלבמה “

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post שאלו את קייט: איך זה סקס בשביל השביל התרמילאי?
Next post החיים בחווה ביקב Hatted Hunter – Margan Wines in Broke, NSW