שאלו את קייט: איך זה סקס בשביל השביל התרמילאי?

קייט ההרפתקנית מורכבת מקישורי שותפים. אם תבצע רכישה עם קישורים אלה, אני אביא פיצוי ללא כל הוצאה נוספת לך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

הדאגה השבוע היא על אחד הנושאים המועדפים עלי: סקס בדרך!

היי קייט,

אני מעריץ גדול של הבלוג שלך. אני מתכנן לטייל בעולם וקראתי בלוגים שונים כדי להשיג מושגים כמו גם להבין מאיפה להתחיל כמו בדיוק איך להגדיר דברים/וכו ‘.

אני לא בטוח מי לשאול טוב כמו שאני מרגיש מבויש ושואל אולם אחד הדאגות הגדולות ביותר שלי הוא סקס. אני נוטה להיות מונוגמיסט סדרתי כמו תמיד בקשר, כך שאני מקבל סקס באופן קבוע במיוחד. היו לי המון שותפי מין (אני בשנות ה -30 לחיי וגם הייתי פעיל מינית במשך מחצית חיי כך שהמספרים מסתכמים) עם זאת היה לי רק עמדת לילה אחת.

מה ראית בקרב תרמילאים בכביש? האם תרמילאים מגלים חיבורים או שמא מדובר בדרך כלל במגוון העמידה של הלילה? זה לא שאני מתנגד לדוכני לילה אחד. סביר להניח שאהיה לי אולם אני חרד מה”מספר “שלי יתגבר. אני כבר בגיל 17 כמו שאני מאמין שזה גבוה. מה התחושה שלך ב”מספרים “של התרמילאים?

יש עצות?

במהלך שנת הלימודים הראשונה שלי בקולג ‘, הובנתי לי כ”גברת הקונדום “של רצפת המעונות שלי. הייתי מסתובב עם הבנות, שומע אותן מדברות על התחברות לאנשים שהם פילרטו איתם אודות, כמו גם הייתי מחלק קונדומים לנשים שהיו צריכות אותן.

“יש לך קונדום?” הייתי שואל את החברים שלי בשיטה שלהם מהדלת.

“לא, עם זאת, ככל הנראה יהיה לו כזה.”

והייתי נאנח כמו גם לתפוס קונדום משלי ליד אליה. עד מהרה, המילה יצאה, כמו גם נשים היו מופיעות בדלת שלי בחיוך מבויש, ושואלת אם יש לי כל סוג של תוספות שאוכל לחסוך.

מדוע הנשים האלה לא היו קונדומים משלהם? כי הם התביישו. המעשה העצום של קונדומים הצביע על כך שהם מתכננים להיות פוטנציאליים לקיים יחסי מין עם מישהו שהם לא יצאו כרגע, כמו גם כתוצאה מכך “זלזול”. נשים אלה היו מסכנות STI כמו גם הריון על כך שהודו כי הן קיימו יחסי מין בראש.

עשור לאחר מכן, הבעיית שרמוטה עדיין נפוצה כתמיד-כמו גם אני מספקת את הגברת לאחר שגברת מבססת את הערך העצמי שלה על התנהגותה המינית, ומייחסת רחמים לכל סוג של הרגלים מיניים שהם קשורים חיצוניים כמו גם כל סוג של סוג של מספר השותפים המיניים שהוא מעבר למשמעותה האישית של מספר “מקובל”. ואל תתחיל אותי בדיוק איך נשים כמו גם נשים מנותקות זו את זו – זה פוסט אחר לגמרי.

זה בטח משתפר הרבה יותר – עם זאת נראה ששום דבר לא משתנה.

נשים עדיין מפנימות עמוק את הבושה הזו. נראה שזו אחת הגבולות האחרונים שאנו דרישה לחצות. אני מסתכל על סופרות נשים אינטליגנטיות כמו גם נשים שאני מעריץ, כמו גם באמצע פרוזה הנסיעות המהממת שלהם, הן יוסיפו מחייך, “אבל אל תהיה זלזול!”

ההודעה שלי אליך: תפסיק לספק לו כל כך הרבה ערך ל”מספר “שלך. זה חסר משמעות. אם אתה נטול סיכונים כמו גם חכם לגבי סקס, לא משנה אם היו לך 17 שותפים או 200, כמו גם השותף העתידי האידיאלי לא יהיה אכפת למספר הזה. המספר הזה לא מבין אם אתה אדם נהדר, אדם חכם, אדם אכפתי. זה לא מצביע על כך שאתה פגום בסחורה.

סקס בדרך

על שביל התרמילאים, אנשים ברשת בהווה כמו גם קשרים קשרים באופן מיידי. לא משנה מי אתה או מה עשית בחייך לפני האריזה. אין לך סיפורים מביכים המחוברים לעברך. אנשים לא מדברים על מה שהם עושים למחייתם; הם מדברים על היכן הם היו, לאן הם הולכים, כמו גם בדיוק כמה זמן הם נסעו.

אווירה זו פתוחה כמו גם ידידותית, כפי שאתה יכול לדמיין, היא מאוד מזמינה סקס.

האם סקס טיפוסי במסלול התרמילאים? בהחלט, במיוחד מיקומים כמו אסיה שבהם מרחב אישי זול כמו מיטת מעונות. אם אתה רוצה לגלות סקס עם תרמילאים עמיתים, סביר להניח שלא תהיה לך שום בעיה, במיוחד בעיירות חגיגה. סקס מתרחש בהחלט בין מטיילים וגם מקומיים. (Sidenote: אם אתה מנסה למצוא מקומיים חמים, אני מציע לך לפנות לספרד או לאלי. יאם.)

באשר למערכות יחסים, אלה גם טיפוסיים לחלוטין. ראיתי המון תרמילאים מגלים את עצמם לפתע בקשרים במהלך זמנם בnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 48 שעות בכתום, NSW – מדריך המערבולת שלנו
Next post קו חוף המפרץ מרדי גרא