האם מאוחר מדי לעשות את זה כבלוגר נסיעות עכשיו?

קייט הרפתקנית כוללת קישורי סניפים. אם תבצע רכישה באמצעות קישורים אלה, אני ארוויח עמלה ללא עלות נוספת עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

יש שאלה שנשאלתי הרבה יותר והרבה יותר לאחרונה לאחרונה:

“יש כל כך הרבה בלוגים של נסיעות היום. אם אתחיל, אני הולך להיות כל כך רחוק מאחור. האם יש לי סיכוי להפוך את זה לקריירה? האם זה אפילו אפשרי? ”

הרבה אנשים היו אומרים לא – אבל אני לא מסכים.

אני חושב שעכשיו זה למעשה זמן טוב להתחיל בלוג נסיעות. יש הרבה יותר כסף בענף. בלוגים ואישים הופכים פופולריים הרבה יותר מהר. רשתות חברתיות חדשות הופכות בהדרגה הרבה יותר בולטות. בקיצור, אתה פתוח להרבה הזדמנויות שלא היו לי.

קָשׁוּר:

איך להתחיל בבלוג נסיעות בדרך הטובה ביותר

להלן מספר הצעות משנת 2016 שלא חלו על המרחב עד לא מזמן.

יודע שאתה לא צריך להיות בלוגר הנסיעות המשמעותי ביותר מכולם.

רק לפני מספר שנים, רק הרובד העליון של הבלוגרים התפרנס במשרה מלאה מהבלוג שלהם, ורק מעטים הרוויחו מספיק כסף כדי לחיות בכל מקום יקר בהרבה מדרום מזרח אסיה.

זה השתנה. הרבה יותר אנשים עושים חיים הגונים. אתה עדיין רואה הרבה בלוגרים החיים בדרום מזרח אסיה, אך מספר משפר חי בערים יקרות בצפון אמריקה ובאירופה.

הרבה בלוגרים חדשים מתחילים במטרה להיות אחד מבלוגרי הנסיעות המשמעותיים מכולם. (למען האמת, זו הייתה המוטיבציה שלי בימים הראשונים.) אם תעשה זאת, אתה הולך לרדוף אחרי זה לנצח. אבל אם לא תיתן לתהילה להניע אותך – אם במקום זאת אתה רוצה לקבל עיסוק עובד איכותי – אתה יכול בהחלט לגרום לזה לקרות.

חשבו על זה כך: כל שחקן טלוויזיה חולם על הקריירה של ויולה דייוויס או קרי וושינגטון, בכותרת דרמה פופולרית ביום חמישי בערב. אבל אתה יכול להיות גם שחקן עובד המופיע בתפקידי אורח קטנים על כל דבר, החל מחוק ורכישה ועד ברוקלין תשע ותשע לפרסומות אקראיות והפליק האחרון של ג’אד אפאטו, סוג האנשים שבהם אנשים אומרים, “אני יודע את הפנים האלה! במה היא הייתה? ”

השחקנים האלה עדיין מרוויחים כסף מהמלאכה שלהם. לרבים מהם יש גם איזון עבודה/חיים די טוב. זה משהו שכדאי לזכור.

עם זאת – רבים מהשמות הגדולים האטו את מסעותיהם.

הייתה תקופה שהאנשים שמאחורי בלוגי הנסיעות המשמעותיים ביותר היו בדרך לפחות 80% מהזמן. זה כבר לא המקרה. אנחנו עייפים מאוד.

אני לא מתכוון לקרוא שמות מכיוון שאנשים מסוימים שומרים על זה שקט יותר מאחרים, אבל בלוגרי נסיעות פופולריים רבים בחרו להשיג דירות כל השנה עם חכירה ולטייל הרבה פחות לעתים קרובות. (רובכם יודעים שאני אחד הבלוגרים האלה, לאחר שעברו לניו יורק לפני שבעה שבועות.)

זה מרמז שאם יש לך הזדמנות לנסוע לטווח הארוך, אתה הולך לעשות זאת באופן שלא הרבה אחרים עושים כרגע. זה טוב במיוחד לפלטפורמות בזמן אמת כמו Snapchat. הרבה יותר ב- Snapchat למטה.

נישה טובה; אישיות פלוס מומחיות טובה יותר.

נישה היא תמיד דיון גדול – אנשים תמיד מדברים על כמה חיוני שיש נישה. אתה צריך לפתוח את הבלוג הפתגמי של דיג זבובים!

אבל בימינו ובעידן הזה אני רואה את זה אחרת. אני חושב שהדבר המהותי ביותר הוא לקבל קול ואישיות מפותח יחד עם כמה התמחויות שעליהן תוכלו להיות מומחים.

לאלכס בוונדרלנד, למשל, יש מומחיות בצלילה.

לשירות מסוכן יש התמחות בנסיעות בניו זילנד.

לפלורה החוקר יש התמחות בהתנדבות בת -קיימא.

התמחויות אלה אינן הנושאים היחידים שבלוגרים אלה כותבים עליהם, כך שלא הייתי מרחיק לכת כדי לקרוא להם את הנישות שלהם. אבל הם אזורים שמבדילים אותם ונותנים להם יכולת ואמינות. אם הייתי זקוק לעזרה באחד מהנושאים האלה, הייתי הולך לאתרים שלהם בפעימות לב.

זה חיוני במיוחד עבור כל הנשים שמנסות להבדיל את עצמן כבלוגרית נסיעות סולו. יש מיליון מכם עכשיו, נשים. לעבוד על גיוון.

החלק הקשה הרבים הוא פיתוח הקול והאישיות שלך, וזה יכול להיעשות רק על ידי כתיבה, כתיבה, כתיבה.

המדיה החברתית חיונית מתמיד.

נכנסנו תקופה בה מדיה חברתית יכולה בדרך כלל ליקף את הערך של הבלוג שלך. זה מעולם לא היה המקרה בשלב מוקדם של שנות הבלוגים שלי, אבל אני רואה את זה הרבה יותר ויותר היום, במיוחד עם אינסטגרם.null

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 13 סיבות לסתיו כמו עם קוסטה בראבה, ספרד
Next post פיסקו – רוח דרום אמריקה