לווייתנים, בתולות ים ועוד הרבה קוקטיילים בורבון של בייקון

ברוך הבא בחזרה לסבב שבוע נוסף ביומן האינסטגרם שלנו. השבוע נראה קצת פחות רצוף מאשר בשבוע שעבר – אם כי זה כנראה לא יהיה קשה. הסתדרתי לפני כמה ימים, החל מיום חמישי בשבוע שעבר ישנתי במיטה שלי רק 4 לילות מתוך 21 האחרונים.

זה גורם לי להישמע כמו עצירה מלוכלכת מלוכלכת … שבדרך כלל הייתי שמח שיקראו לה-אבל הפעם זה פשוט גורם לי להרגיש די עייף!

בכל אופן, מקווה שהיה לך סוף שבוע טוב. תענג על העטיפה שלנו.

ובכן, זו המם הראשון שלי אי פעם. מה לגבי זה?! צילמתי את הזריקה הזו בזמן שהיינו בבודג’י לאחרונה אבל לא ידעתי מה לסיים עם זה. גברת רומנטיקה נדהמה כשהראיתי את התמונה המקורית – זה יוצא מן הכלל מה מצלמות טלפון יכולות לעשות בימינו.

בכל אופן, סוג זה משקף את האופן בו אני מרגיש בימי שני – אני אוהב להחליף במקום בו אני שם את המתח במשפט הזה: ‘אל תוותר; זה רק יום שני ‘או’ אל תוותר ‘; זה רק יום שני. ‘אני לא בטוח איזה מהם עובד הכי טוב.

מה דעתך על זה! היינו יחד 14 שנים היום !! נפגשנו במסיבה לטקס הפתיחה של אולימפיאדת סידני בשנת 2000 … למעשה זו הייתה מסיבה שמגברת רומנטיקה התארחה. במשרדה. מבלי שהבוס שלה ידע על זה. אבל זה בסדר – היא לא נשארה בעבודה ההיא.

בכל אופן, מזל טוב גברת R- והנה ל -14 השנים הבאות!

לפני כמה שבועות, בזמן שהיינו בקווינסלנד, הלכנו לצפייה לוויתן. חוויה כל כך יוצאת מן הכלל להיות כל כך קרובה ליצורים המדהימים האלה. היינו בים די מחוספסים לפי הסקיפר, אבל כולנו לקחנו את כדורי מחלת הים שלנו. ובכל זאת, אדם אחד זינק. ומכיוון שזה לא אני, מצאתי את זה די משעשע. אני חולה, אני יודע.

בכל אופן, הנה הסיפור המלא שלנו על מה שראינו, עם מי הלכנו ודברים כאלה. יש גם סרטון מהיר שעשיתי שעשיתי לו קול. זה הניסיון הראשון שלי למשהו כזה, אז שום השתתפות לא נטלה … אלא אם כן זה מצחיק!

מצאתי את זה באינסטגרם דרך @TheMummyAndTheMinx וגברת רומנטיקה פשוט נאלצה לשתף את זה על הזנת ה- @hairromance IG שלה. מאוד מצחיק – ואחת ההודעות הפופולריות הרבות של גברת R באופן מוזר מספיק. כמובן, בהיותי אני, אני מקבל את כל הדברים האלה בכל מקרה … מלבד חזיית צדפות. יתכן שיהיה צורך להשקיע באחד מאלה.

אין דבר מספק לא פחות מאשר לדחוף את ארוחת הצהריים של חרבה לפה שלך – במיוחד כזה טוב כמו זה. היום אנחנו בפאב גלנמור בסלעים לפגוש את האנשים המשובחים שמאחורי סיידר של Pressman. זו טיפה נהדרת, אני צריך לומר. הם משתמשים רק בתפוחים שגדלו באוסטרליה, המהווים את הטעם הטרי של הסיידר.

ל- Pressman’s יש גם גרסת אמצע אמצע, שהיא גם די טובה. זה 3.5% ABV כך שאם אתה נוהג, זו אפשרות טובה. שמור את העין שלך לפקוח עבור סיידר זה. זה הולך לעשות טוב, אני חושב.

כשחזרו לפלאומן, הגלנמור עשתה עבודה נהדרת המקור לתוצרת מקומית כדי להרכיב את הפלטה הזו. הם יעשו הרבה יותר כאלה במהלך הקיץ, שמעתי, אז הסתכלו על אירועים מיוחדים כאן. סביר להניח שהם יפעילו משהו עם Pressman כחלק מהעסקה. בר הגג בגלנמור שווה ביקור, במיוחד בגלל השיפוץ שלהם. הכותרת שצולמה באחת הנופים של הפוסט הזה מהבר. לא רע, אה?

למקרה שאתה תוהה, לא, אני לא מסיים את זה של המגרש הזה. אני תולה את הראש בבושה. הייתי צריך להשאיר חלק מהחמאה המעושנת וקצת גבינה … לא רציתי, אבל הייתי בחברה ולא רציתי להביך את גברת רומנטיקה הרבה יותר ממה שככל הנראה כבר היה לי!

זה יום שישי! Woot Woot! משקאות יום שישי השבוע הם השני של קוקטיילים בורבון בורבון. חברת Specificits Spirits Co. היא חילוף של סורגים של קבוצת Speakeasy כמו Eau de Vie ו- Roosevelt, וכעת הם עושים את הרוח המדהימה הזו. הפוסט של היום מציג את בורבון בייקון במנהטן. זה די טוב, גם אם אני אומר זאת בעצמי!

זה יום ההולדת של אחותה של גברת רומנטיקה היום, אז אנחנו אכן הולכים למקום מסתורי מאוד לארוחת ערב. ראו כיצד גברת רומנטיקה הצליחה לנסוע מתחנת רכבת אנגלית בסגנון ישן לארמון סיני לפיאצה איטלקית מרוצפת לג’ונגל האמזונס? מדהים, לא?

וזה אפשרי רק בזכות האדריכלים הגאוניים שפיתחו את מועדון הספורט של בנקסטאון. זה ללא ספק אחד המקומות הזרים בסביבה – כמו קזינו בווגאס בלי המשקאות החינמיים וגלגלי הרולטה לחלוטין. בכל אופן, הפיצות ב’לה פיאצה ‘די טובות!

יום הולדת שמח, מרי!

למה תכננתם השבוע? ספר לנו בתגובות!

תמונות מאת מר וגברת רומנטיקה דרך אינסטגרם: @mrandmrsromance, @hairromance וכמובן @Angrybastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post הוא אמר, היא הצהירה – בדיוק איך להפיק הפתעה מקסימה עבור בן / בת הזוג שלך
Next post Charred Oek בכוס, NSW על צלחת וארוחת יום השנה